“Mile spędzony czas”

Niewinni Czarodzieje 2.0
Nr 1 126 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Powiśle
Okolica: Powiśle
Zrecenzowano 8 września 2019

Szukając restauracji na dzisiejszą kolację natknęłam się na Niewinnych Czarodziejów. Z początku nie byłam do końca przekonana, ponieważ dość sceptycznie podchodzę do restauracji "sławnych gwiazd", jednak Czarodzieje pozytywnie mnie zaskoczyli. Wystrój restauracji jest dokładnie taki jaki lubię. Dość surowy, niezbyt elegancki, ale każdy będzie się czuć swobodnie. No i oczywiście otwarta kuchni zawsze robi na mnie ogromne wrażenie. Co prawda niestety nie było Kimchi na przystawkę, ale zadowoliliśmy się smażoną fasolką, która była idealnie ugotowana. Jeśli chodzi o danie główne to muszę przyznać, że już dawno nie zamówiłam takiej niespodzianki. Moja danie Garae-tteok ze smażonym tofu i bakłażanem było kapitalne. Smaki były wyważone i tworzyły razem bardzo ciekawe połączenie! Jako drugą potrawę mieliśmy żeberka. Jestem wegetarianką, więc sama nie ocenię smaku, ale podobno były również smaczne. Oczywiście nie obyło się bez deseru. Zapytałam kelnera o deser, czy może jakiś poleca. Bez zawahania powiedział o musie z mlecznej czekolady. Gdy nasz deser do nas dotarł całkowicie zrozumiałam pewność kelnera. Deser był fantastyczny! Podsumowując. Serdecznie polecam i jestem pewna, że jeszcze wrócę do Czarodziejów na Kimchi i cream brule z solonym karmelem.

Dziękujemy, 928paulinam

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem poprawna, smaczna kuchnia w pięknych przestrzeniach Elektrowni Powiśle.
Ultra małe porcje i dosyć wysokie ceny.
Miejsce do, którego niespecjalnie chce się wracać.
Bez fajerwerków

2  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w modnej lokalizacji, znanego właściciela. Wygląd robi robotę. Jedzenie zadowalające ale bez fajerwerków, standard.

Dziękujemy, Mariusz M
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

... przecież to knajpa Kuby W... i w stosunku do naszych wysokich oczekiwań dałbym 3 gwiazdki, ale chcąc być fair niech będą 4.
No bo przystawki (tatar z tuńczyka i carpaccio) były świetne, wystrój ładny, pan kelner dowcipny i serwis szybki.
Ale to nie wystarcza. Reszta dań średnia - Burger wołowy (mdły, za dużo buły), dorsz (mały, nic oryginalnego, mało dodatków), desery raczej słabe, szczególnie udziwniony creme brulee.
Drinki - zamówiliśmy cztery różne - jeden godny uwagi (Fine Dining z serem pleśniowym - dobre i oryginalne), reszta przeciętna.
Atmosfera - jest lekki dysonans - wnętrze trochę klubowe, sporo ludzi (zajęte około 3/4 miejsc) ale muzyka (godzina 20-21 w piątek) leci jazzowa i to często w trudnym wydaniu. Ok, rozumiem, nawiązanie do muzyki Komedy do filmu Niewinni Czarodzieje, przy czym akurat lubię jazz i pewnie ma to jakiś walor snobistyczno-elitarny - ale lepiej pasowałby DJ z dobrą klubową jazzującą nutą.
W sumie czegoś nam zabrakło... bez wow... ale trzymamy kciuki i damy jeszcze szansę tej knajpie (tatar z tuńczyka! :) ale mamy też nadzieję, że szefostwo dopracuje kilka rzeczy - bo samo nazwisko nie gwarantuje sukcesu.

1  Dziękujemy, dario777k
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od dłuższego czasu planowałam odwiedzić to miejsce. Trafiłam na wiele słabych opinii i z przyjemnością przyznam, że nie mogę się z żadną zgodzić. Jeżeli te opinie były prawdziwe, to z pewnością zostały wzięte do serca przez właścicieli. Jedzenie pyszne, dobre drinki, obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, ciekawy wystrój. Czas oczekiwania na jedzenie jak w każdej restauracji. Ceny jak najbardziej adekwatne to menu. Zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, marcelina-ma

Niewinni Czarodzieje 2.0 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Niewinni Czarodzieje 2.0? Podziel się wrażeniami!