“Mieliśmy duże oczekiwania...”

Niewinni Czarodzieje 2.0
Nr 1 147 wśród 3 555 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Powiśle
Okolica: Powiśle
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

... przecież to knajpa Kuby W... i w stosunku do naszych wysokich oczekiwań dałbym 3 gwiazdki, ale chcąc być fair niech będą 4.
No bo przystawki (tatar z tuńczyka i carpaccio) były świetne, wystrój ładny, pan kelner dowcipny i serwis szybki.
Ale to nie wystarcza. Reszta dań średnia - Burger wołowy (mdły, za dużo buły), dorsz (mały, nic oryginalnego, mało dodatków), desery raczej słabe, szczególnie udziwniony creme brulee.
Drinki - zamówiliśmy cztery różne - jeden godny uwagi (Fine Dining z serem pleśniowym - dobre i oryginalne), reszta przeciętna.
Atmosfera - jest lekki dysonans - wnętrze trochę klubowe, sporo ludzi (zajęte około 3/4 miejsc) ale muzyka (godzina 20-21 w piątek) leci jazzowa i to często w trudnym wydaniu. Ok, rozumiem, nawiązanie do muzyki Komedy do filmu Niewinni Czarodzieje, przy czym akurat lubię jazz i pewnie ma to jakiś walor snobistyczno-elitarny - ale lepiej pasowałby DJ z dobrą klubową jazzującą nutą.
W sumie czegoś nam zabrakło... bez wow... ale trzymamy kciuki i damy jeszcze szansę tej knajpie (tatar z tuńczyka! :) ale mamy też nadzieję, że szefostwo dopracuje kilka rzeczy - bo samo nazwisko nie gwarantuje sukcesu.

1  Dziękujemy, dario777k

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od dłuższego czasu planowałam odwiedzić to miejsce. Trafiłam na wiele słabych opinii i z przyjemnością przyznam, że nie mogę się z żadną zgodzić. Jeżeli te opinie były prawdziwe, to z pewnością zostały wzięte do serca przez właścicieli. Jedzenie pyszne, dobre drinki, obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, ciekawy wystrój. Czas oczekiwania na jedzenie jak w każdej restauracji. Ceny jak najbardziej adekwatne to menu. Zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, marcelina-ma
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło było odwiedzić ten lokal, jajecznica z boczkiem - pycha! Ponadto podwójne espresso było wisienką na torcie! W miarę możliwości będę wpadał częściej, polecam.

Dziękujemy, emilejzenberg
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze i obsługa rewelacja. Nawet toalety są fajne ładne talerze, ładne szkło. Pyszne białe wino. Suuuper muza! Gościłam się tu bardzo przyjemnie :) złych ocen szczerze nie rozumiem.
Jedzenie było bardzo dobre. Do hamburgera z kotletem dodałabym ogórka korniszonego :) był trochę suchy. Reszta bez zarzutu :) życzę powodzenia. Lokalizacja pierwsza klasa

1  Dziękujemy, tatiana_com
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Burger ze schabowym i z kapustą słaby, bulion z grzybami nie do zjedzenia. Wielki plus za miłą obsługę oraz za wygląd restauracji.

Dziękujemy, Вася С
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Public Relations Manager, Niewinni Czarodzieje 2.0Odpowiedź udzielona 23 października 2019

Dziękujemy za opinię. Wszystkie Państwa uwagi przekazujemy do Szefa Kuchni.

Niewinni Czarodzieje 2.0 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Niewinni Czarodzieje 2.0? Podziel się wrażeniami!