“Polecam”
Okienko — recenzja

Okienko
Nr 201 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Belgijskie frytki i frytki z batatów. Codziennie przygotowywane domowe sosy. Chrupiące wegańskie churros z belgijską czekoladą. Bez oleju palmowego!

Obowiązkowy punkt do odwiedzenia na kulinarnej mapie Warszawy. Za każdym razem smakują tak samo świetnie. Groąco polecam!!

1  Dziękujemy, Marcin M

Odwiedziłem okienko po wizycie w muzeum. Frytka sama w sobie bardzo dobra, ale to sosy wyróżniają to miejsce. Niesamowity sos fistaszkowy!

1  Dziękujemy, pyrabargdansk

frytki są pycha, do tego spory wybór bardzo dobrych sosów. bardzo rozsądne ceny jak na tak duże porcje. Wrócimy na pewno.

1  Dziękujemy, Gabi Ś
Zrecenzowano 12 września 2019

Super furtki i dużo. Warto się wybrać z rodziną, znajomymi czy nawet w przerwie. Duży wybór sosów tez jest plusem

1  Dziękujemy, mateuszrewers
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre frytki i super sosy do wyboru. Super miejsce w sam raz po wyjsciu z Muzeum Powstania Warszawskiego. Polecam wszystkim!

1  Dziękujemy, A4871OAjanek_

Okienko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Okienko? Podziel się wrażeniami!