“Frytki”
Okienko — recenzja

Okienko
Nr 216 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Belgijskie frytki i frytki z batatów. Codziennie przygotowywane domowe sosy. Chrupiące wegańskie churros z belgijską czekoladą. Bez oleju palmowego!

Super furtki i dużo. Warto się wybrać z rodziną, znajomymi czy nawet w przerwie. Duży wybór sosów tez jest plusem

1  Dziękujemy, mateuszrewers

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre frytki i super sosy do wyboru. Super miejsce w sam raz po wyjsciu z Muzeum Powstania Warszawskiego. Polecam wszystkim!

1  Dziękujemy, A4871OAjanek_
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Fajna miejscówka, bardzo pyszne frytki i ogromny wybór sosów, niebo w gębie! Coś dla prawdziwych smakoszy frytek! Serdecznie polecam i z pewnością jeszcze wrócimy, żeby podelektowacć się frytkami :)

1  Dziękujemy, VolodiaK8
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Idealna miejscówka na szybką przekąskę dla fanów frytek :) Przystępne ceny i dobra lokalizacja. polecam

1  Dziękujemy, dominik p
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Kilka dni temu odwiedziłem Warszawę, byłem głodny i natknąłem się na miejsce, w którym sprzedaje się przekąskę, a ja pojechałem tam, żeby zjeść frytki i na szczęście były pyszne i naprawdę mi się tam podobało, wszyscy powinni odwiedzić to miejsce, jeśli zdążą do Warszawa

1  Dziękujemy, Jeffrey O

Okienko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Okienko? Podziel się wrażeniami!