Warszawa

“gorszej kawy nie piłem.”
Hard Rock Cafe — recenzja

Hard Rock Cafe
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 267 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

od początku.
karte musielismy brac sami, podczas gdy inne stoliki miały podane do stolika. zamówienie małe ale... kelner raczej zainteresowany panami w garniturach. zamowilismy espresso i czarna kawe. jesli chodzi o smak to... nawet nie wiem jak to ująć. była to jakas zalewajka. taka lura że nie dało sie tego pić. a kawy pijam różne i w wielu miejscach i od takiego lokalu powinno sie wymagac dobrej kawy. przy podawaniu kawy przez kelnera troszke mu sie wylało, ale zamiast zabrac i wymienic talerzyk i łyżeczke która była w kawie stwierdził tylko "troszke sie wylało" i poszedł. śmiech na sali.
dobrze że chociaz piwo było dobre.
NIE POLECAM.

Dziękujemy, grzegorzg125
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HRCGeneralManager, Kierownik sprzedaży, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dzień dobry Grzegorz G, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Przykro nam, że nie dostarczyliśmy Ci prawdziwych wrażeń z Hard Rock Cafe. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście wychodzili od nas w pełni zadowoleni, więc naprawdę przykro jest nam słyszeć, że Cię rozczarowaliśmy. Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę i odwiedzisz nas ponownie, aby zobaczyć różnicę. Z przyjemnością zarezerwujemy dla Ciebie stolik, daj nam tylko wcześniej znać na adres: warsaw@hardrockcafe.pl. Byłoby wspaniale mieć jeszcze jedną okazję powitać Cię w HRC Warsaw! Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Poszliśmy na drinka i pozostał niesmak... Drinki były drogie, jak wszystko w Hard Rocku. Jednak alkoholu w nich nie było czuć, jedyne co można powiedzieć dobrego - były zimne. Kelner zgubił nasz paragon i spytał z rozbrajającą miną "czy to nie problem?". To jest problem. Powinniśmy nie zapłacić i najnormalniej w świecie wyjść i niech on się martwi jak ma bałagan w miejscu pracy.
Kiedyś Hard Rock był na poziomie. Teraz na poziomie ma ceny, które są zdecydowanie za wysokie...

Dziękujemy, Ewa_Ola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HRCGeneralManager, Kierownik sprzedaży, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dzień dobry Ewa_Ola, dziękujemy że podzieliłaś się z nami swoją opinią. Przykro nam, że nasze drinki nie spełniły Twoich oczekiwań. Nasze personel stara się zapewnić profesjonalną obsługę każdego dnia, dlatego zapewniamy, że bardzo poważnie potraktowaliśmy Twoją wiadomość. Będziemy wdzięczni, jeśli skontaktujesz się z nami bezpośrednio na adres warsaw@hardrockcafe.pl, aby omówić szczegóły zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że odzyskasz wiarę w naszą markę i odwiedzisz nas ponownie, abyśmy mogli pokazać Ci prawdziwego ducha Hard Rock Cafe. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Byliśmy tu na śniadaniu, na poziomie minus jeden. Rankiem nie ma tu tłumów, jak wieczorem. Obsługa starała się naprawdę, wypatrywała możliwości służenia pomocą. Najznakomitsze były papryka, cukinia i bakłażan z grilla. Rewelacyjna kawa.Warto tu wpaść nawet na śniadanie.

Dziękujemy, Andrzej R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HRCGeneralManager, Kierownik sprzedaży, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Witaj Andrzej R, dziękujemy za Twoją opinię:) Jest nam bardzo miło, że doceniłeś nasze personel. Dzięki takim opiniom wiemy, że robimy dobrą robotę:) Do zobaczenia następnym razem. Pozdrawiamy rockowo!

Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny rockowy klimat i super jedzenie. Ceny nie są niskie, ale HRC wynagradza to właśnie klimatem i szerokim wyborem dań.

Dziękujemy, przemke
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HRCGeneralManager, Kierownik sprzedaży, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Witaj przemke, dziękujemy za Twoją opinię:) Bardzo nam miło, że poczułeś klimat Hard Rock Cafe.
Mamy nadzieje, że do zobaczenia niebawem. Pozdrawiamy rockowo!

Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Bardzo smaczne drinki, niestety drogie, ale wystrój wnętrza i część zewnętrzna, muzyka, idealnie wpasowane w rockowy charakter.

Dziękujemy, KlaudiaP4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HRCGeneralManager, Kierownik sprzedaży, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Witaj KlaudiaP4, dziękujemy za Twoją opinię:) Miło nam, że poczułaś klimat Hard Rock Cafe. Cieszymy się, że doceniłaś nasze drinki oraz wystrój. Mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem. Pozdrawiamy rockowo!

Hard Rock Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hard Rock Cafe? Podziel się wrażeniami!