“Wrócę tu z przyjaciółmi”
Dar Mounia — recenzja

Dar Mounia
Nr 719 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: Witamy w pierwszej i jedynej autentycznej marokańskiej restauracji w Warszawie. Dar Mounia to esencja marokańskiej gościnności z różnorodnymi smakami kuchni berberyjskiej, andaluzyjskiej i arabskiej. Przepisy, które Mounia stosuje w przygotowaniu potraw, mają długą tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej różnorodności kuchni marokańskiej i orientalnego klimatu Afryki Północnej, którą można poczuć od pierwszych chwil po przekroczeniu progu Dar Mounia.
Zrecenzowano 4 września 2019

Jestem pod wieloma względami zachwycony. Wielka kultura osobista właścicieli, bardzo czysto i przytulnie oraz co najważniejsze, doskonałe jedzenie. Miałem ochotę zjeść coś orientalnego i w pełni to dostałem. Jedzenie bardzo smaczne, estetycznie podane i przyrządzone z oryginalnych produktów co wyczuć można od początku degustacji. Wrócę tu z przyjaciółmi aby pochwalić się nowo odkrytymi smakami Warszawy.

Dziękujemy, macr549

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale, klimatyczne miejsce z niesamowitym wnętrzem. Dania, krok po kroku przeniosły mnie do Maroka. Bardzo uprzejma obsługa i niezwykle ciepły właściciel. Polecam serdecznie!

Dziękujemy, 584renatak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: darmounia_restaurant, Owner, Dar MouniaOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Thank you for your appreciation.
We are glad you have enjoyed your time with us!

Zrecenzowano 12 lipca 2019

Przepyszne jedzenie, dbający o nas kelner i troskliwy właściciel:) wysmakowany wystrój, stanowczo polecam !

Dziękujemy, EwaKowa01
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: darmounia_restaurant, Owner, Dar MouniaOdpowiedź udzielona 13 lipca 2019

Pani Ewo, bardzo dziękujemy za opinie. Cieszymy się, że wszystko smakowało i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Juz po wejsciu widac olbrzymia dbalosc o detale wystroju. Oryginalne marokanskie ozdoby sztućce i dodatki.
Bardzo mila i kompetentna obsluga ktora potrafi doradzic w wyborze dania. Wloch ktory jest właścicielem podchodzi i lubi porozmawiać.
Ale.. Ale najwazniejsze jest jedzenie. Zamowilismy zestaw zimnych przystawek. Wspaniale bogactwo smakow. Pyszne! Jako ganie glowne jedlismy Tadżin z cielecina. Mieso miekki rozplywajace sie w ustach i wyborny smak. Polecamy. Na deser specjalne tiramisu inne niz wszystkie ale niezwykle smaczne i tradycyjnie podawana herbata.
Podsumowując. Wszystko pyszne i pięknie podane. W pięknym wnętrzu i z dobrą obsługa.

Dziękujemy, Stadr1
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

W sobotni wieczór razem z żoną spędziliśmy wyjątkowy wieczór w Dar Mounia. Zamówiliśmy zestaw tradycyjnych sałatek na początek za namową właściciela, który z przyjemnością opowiadał nam o tym jak to wszystko wygląda w Maroku. Wystrój z klasą, piękne ozdoby oraz rodzinna atmosfera. Na dania główne spróbowaliśmy kuskus oraz tagine, flagowe dania. Dawno nie jadłem nic tak dobrego. Wszystko było pyszne, a największą frajde sprawiło mi wyczyszczenie glinianego garnka( tagine) chlebkiem batbout. Co do deseru to pomogła nam szefowa kuchni, Pani Mounia. Do zamówionych marokański słodkości (kilka różnych ciasteczek) wzieliśmy ich tradycyjną herbatę. Cała zabawa była w oglądaniu jak ją serwują, do małej szklaneczki leje się herbate z imbryczka podnosząc go na pół metra. Generalnie świetnie spędzony czas przy wyjątkowym jedzeniu oraz mega sympatycznych ludziach!

Dziękujemy, Jakub P

Dziękuję bardzo za podzielenie się opinią!
Do zobaczenia :)

Dar Mounia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dar Mounia? Podziel się wrażeniami!