“Wspólna kolacja”
Restauracja Mazowiecka — recenzja

Restauracja Mazowiecka
Nr 177 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Udana romantyczna kolacja, wszystko to za sprawą bardzo dobrego jedzenia i romantycznego klimatu. Duży plus za prywatność (duże odległości pomiędzy stolikami).Polecam.

Dziękujemy, Martiiii77i

Zrecenzowano 14 września 2019

Zachęceni pozytywnymi opiniami tego miejsca zdecydowaliśmy się je odwiedzić. W restauracji można spróbować wielu świetnych dań kuchni polskiej - comber z sarny był wyśmienity. Polecam

Dziękujemy, wasik88
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie jak i obsługa na najwyższym poziomie. Nie było rzeczy, która by nam nie smakowała - a spróbowaliśmy wielu pozycji. Moim zdaniem to jedno z lepszych miejsc w Warszawie.

Dziękujemy, Smolaaaa
Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy ze znajomymi spróbować co nowego otworzyło się na mazowieckiej i miło się zaskoczyliśmy.Jedzenie smaczne a obsługa bardzo dobra. Najlepiej smakował nam tatar z jelenia. Polecam.

Dziękujemy, Pawellkot
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Dziczyzna to jest na pewno coś czego w Warszawie brakowało. Dzięki restauracji Mazowieckiej w końcu mam miejsce w Stolicy gdzie zjem dobrą dziczyzne. Pasztety i mięsa są na prawdę pyszne. Polecam.

Dziękujemy, Mariussek

Restauracja Mazowiecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Mazowiecka? Podziel się wrażeniami!