“Dziczyzna w najlepszym wydaniu”
Restauracja Mazowiecka — recenzja

Restauracja Mazowiecka
Nr 177 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy ze znajomymi spróbować co nowego otworzyło się na mazowieckiej i miło się zaskoczyliśmy.Jedzenie smaczne a obsługa bardzo dobra. Najlepiej smakował nam tatar z jelenia. Polecam.

Dziękujemy, Pawellkot

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Dziczyzna to jest na pewno coś czego w Warszawie brakowało. Dzięki restauracji Mazowieckiej w końcu mam miejsce w Stolicy gdzie zjem dobrą dziczyzne. Pasztety i mięsa są na prawdę pyszne. Polecam.

Dziękujemy, Mariussek
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Byłem tutaj razem ze znajomymi aby świętować swój awans w pracy. Jedzenie, obsługa no i obłędny wystrój dopełniły mój wieczór. Moim faworytem zostały pierogi z dziczyzna... Chętnie odwiedzę to miejsce po raz kolejny. Polecam

Dziękujemy, Lukaszczerw90
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jedzenie, wystrój i obsługa na najwyższym poziomie. Tatar był po prostu wyśmienity. Bardzo duży plus za to, że ceny nie są wysokie jak na dziczyzne. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Majerr90
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jedzenie smakowało niczym to w rodzinnym domu. Bardzo polecam tatara oraz pierogi - szczególnie te z miętą. Na pewno wrócę spróbować innych potraw...

Dziękujemy, Borowik00

Restauracja Mazowiecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Mazowiecka? Podziel się wrażeniami!