Warszawa

Warszawa, Polska
Musisz tu wpaść!

Ewa C

Zrecenzowano: 9 września 2019

Wyjątkowe miejsce z trzema rodzajami śmietanówki, bez zadęcia, mega przyjemna atmosfera, w centrum miasta, w sam raz na babskie spotkania. Poproszę tylko o więcej vege dań:-)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Balbina200
Zrecenzowano: 9 września 2019

Świetlica ma niepowtarzalny klimat...twórcze eventy, szczególnie polecam "wolną scenę" dobre drinki, porterówka.. To miejsce ma w sobie to coś!. Przekonaj się sam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano: 9 września 2019

Doskonałe miejsce na wieczorny odpoczynek, plusem duży wybór w karcie. Koniecznie trzeba spróbować śmietankówki!

Dziękujemy, Ola P
Zrecenzowano: 9 września 2019

Polecam gorąco! Fajne miejsce na pogaduchy i spotkania biznesowe w tydzien oraz imprezę w łikend. Super miejsca na antresoli!

Dziękujemy, biadosov
Zrecenzowano: 9 września 2019

Duuuży plus za lokalizację w Centrum Warszawy. Pyszna śmietanówka oraz lemoniada arbuzowa. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce :)

Dziękujemy, PauliszkaJ