Takiego miejsca w Warszawie brakowało!

Jedyna w swoim rodzaju miejscówka w Wawie. Świetne eventy, przemiła obsluga, dobre i tanie menu... Przeczytaj więcej

martunia_cj
Polska
Musisz tu wpaść!

Ewa C

Świetlica ma niepowtarzalny klimat...twórcze eventy, szczególnie polecam "wolną scenę" dobre drinki, porterówka.. To miejsce ma w sobie to coś!. Przekonaj się sam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Ewa C

Doskonałe miejsce na wieczorny odpoczynek, plusem duży wybór w karcie. Koniecznie trzeba spróbować śmietankówki!

Dziękujemy, Ola P

Polecam gorąco! Fajne miejsce na pogaduchy i spotkania biznesowe w tydzien oraz imprezę w łikend. Super miejsca na antresoli!

Dziękujemy, biadosov

Duuuży plus za lokalizację w Centrum Warszawy. Pyszna śmietanówka oraz lemoniada arbuzowa. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce :)

Dziękujemy, PauliszkaJ
Zrecenzowano: 6 września 2019

Super obsługa, ciekawe wydarzenia (koncerty, debaty, wykłady), pyszna śmietankówka i pinchos! Polecam :)

Dziękujemy, sylwiachh