Takiego miejsca w Warszawie brakowało!

Jedyna w swoim rodzaju miejscówka w Wawie. Świetne eventy, przemiła obsluga, dobre i tanie menu... Przeczytaj więcej

martunia_cj
Polska
luzik, klimat i śmietanówka

Wyjątkowe miejsce z trzema rodzajami śmietanówki, bez zadęcia, mega przyjemna atmosfera, w centrum... Przeczytaj więcej

Balbina200
Warszawa, Polska

Polecam gorąco! Fajne miejsce na pogaduchy i spotkania biznesowe w tydzien oraz imprezę w łikend. Super miejsca na antresoli!

Dziękujemy, biadosov

Duuuży plus za lokalizację w Centrum Warszawy. Pyszna śmietanówka oraz lemoniada arbuzowa. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce :)

Dziękujemy, PauliszkaJ
Zrecenzowano: 6 września 2019

Super obsługa, ciekawe wydarzenia (koncerty, debaty, wykłady), pyszna śmietankówka i pinchos! Polecam :)

Dziękujemy, sylwiachh
Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetlica to nie tylko zwykły pub czy miejsce spotkań, ale także przestrzeń, w której odbywają się liczne wydarzenia artystyczne i debaty tematyczne. Mają tam miejsce m.in. debaty Nowej Konfederacji. Wszystko to w bardzo klimatycznym wnętrzu i przy możliwości skosztowania dobrych trunków. Serdecznie polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, MarcinChrusciel
Zrecenzowano: 4 września 2019

Warto pobyć, posmakować i "pouczestniczyć" w różnego rodzaju eventach.
A w szczególności zasmakować się w śmietankówce :D

Dziękujemy, Nel G