Takiego miejsca w Warszawie brakowało!

Jedyna w swoim rodzaju miejscówka w Wawie. Świetne eventy, przemiła obsluga, dobre i tanie menu... Przeczytaj więcej

martunia_cj
Polska
luzik, klimat i śmietanówka

Wyjątkowe miejsce z trzema rodzajami śmietanówki, bez zadęcia, mega przyjemna atmosfera, w centrum... Przeczytaj więcej

Balbina200
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Świetne miejsce, posiadające swój własny, unikatowy klimat. Jedzenie i drinki rewelacyjne. Idealne miejsce na spędzenie czasu wśród przyjaciół

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, PatrycjaG778
Zrecenzowano: 3 września 2019

Polecam to miejsce. Bardzo miła atmosfera.Szeroki wybór drinków. Bogata gama organizowanych eventow. Ceny przystępne dla każdego klienta.

Dziękujemy, NikolaA77
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc ze znajomymi na weekendowym wypadzie w stolicy, poszukiwaliśmy lokalu na wieczorny wypad. Spacerując uliczkami centrum, trafiliśmy do Świetlicy Wolności i uważam, że do lepszego lokalu trafić nie mogliśmy! Mega klimatyczne miejsce, bardzo miła obsługa i do tego mega szeroki wybór pysznych drinków. Rekomenduję to miejsce zarówno na wypad ze znajomymi, jak i do spotkań biznesowych.

Dziękujemy, Maciej J
Zrecenzowano: 3 września 2019

Polecam! Rewelacyjny klimat, kompetentna na poziomie obsługa i oryginalne menu, przede wszystkim estetyczne, wpadające w oko. Ceny niewygórowane, przystępne dla każdego! Dużym plusem jest różnorodność organizowanych eventów. Chylę czoła dla osób,które stworzyły ideę lokalu! Każdy coś dla siebie znajdzie w tym miejscu!

Dziękujemy, AgnieszkaF277
Zrecenzowano: 3 września 2019

Polecam, dobry klimat i przede wszystkim duuuużo eventów. W menu zarówno przeąkski jak i dania obiadowe. Polecam szczególnie drink Handlowa Niedziela!

Dziękujemy, Xsel0n