Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Takiego miejsca w Warszawie brakowało!

Jedyna w swoim rodzaju miejscówka w Wawie. Świetne eventy, przemiła obsluga, dobre i tanie menu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
martunia_cj
Polska
luzik, klimat i śmietanówka

Wyjątkowe miejsce z trzema rodzajami śmietanówki, bez zadęcia, mega przyjemna atmosfera, w centrum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
Balbina200
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Świetne miejsce na wyjście ze znajomymi na piwo! Duży wybór trunków, pyszne drinki i miła obsługa.

Dziękujemy, Filipetto
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce na kawę lub piwo z drobna przekąska w samym centrum Warszawy. Niezobowiązujące miła obsługa

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 28cezaryk
Zrecenzowano: 3 września 2019

Fajna obsługa, super drinki i jedyna śmietankówka w Warszawei. Do tego przepyszne pinchosy Polecam;-)

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny miks dobrej knajpy i politycznej wolności. Bo gdzie indziej albo to albo to. W dodatku w sercu padłego komunizmu. Nigdy nie marzyłem o wolnościowych drinkach w siedzibie KC PZPR.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 493jerzyk
Zrecenzowano: 3 września 2019

Polecam serdecznie! Świetny klimat, obsługa i oryginalne menu. na wielki plus zasługuje bogata różnorodność eventów, od debat po koncerty, stand upy i inne fantastyczne imprezy :)

Dziękujemy, MateoGGG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SwietlicaWolnosci, Właściciel, Świetlica WolnościOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za tę opinię! I zapraszamy ponownie na nasze eventy i nie tylko :)