Warszawa
Takiego miejsca w Warszawie brakowało!

Jedyna w swoim rodzaju miejscówka w Wawie. Świetne eventy, przemiła obsluga, dobre i tanie menu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
martunia_cj
Polska
luzik, klimat i śmietanówka

Wyjątkowe miejsce z trzema rodzajami śmietanówki, bez zadęcia, mega przyjemna atmosfera, w centrum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
Balbina200
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Polecam serdecznie! Świetny klimat, obsługa i oryginalne menu. na wielki plus zasługuje bogata różnorodność eventów, od debat po koncerty, stand upy i inne fantastyczne imprezy :)

Dziękujemy, MateoGGG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SwietlicaWolnosci, Właściciel, Świetlica WolnościOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za tę opinię! I zapraszamy ponownie na nasze eventy i nie tylko :)

Zrecenzowano: 9 września 2019