Doskonałe miejsce na spotkania ze znajomymi

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
sylwiabrz
Warszawa, Polska
Na Końcu Tęczy-lody i kawa godne degustacji

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
Marzena N

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Galeria Młociny jest idealnym miejscem na spotkania ze znajomymi. „Bielańskie Dechy”, obiady na świeżym powietrzu, koncerty, taras widokowy to coś, czego w tej dzielnicy Warszawy brakowało.

Dziękujemy, sylwiabrz
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Recenzja będzie dotyczyła nie tyle Galerii Młociny co miejsca, które nazywa się "Na Końcu Tęczy". Znajduje się ono na drugim piętrze (piętro "Spotkania i Dania"), przy wyjściu na taras, w pobliżu włoskiej pizzerii, jest to wyspa z lodami, ciastkami i kawą. Lody o tradycyjnych smakach ale również wyszukanych i niepowtarzalnych, przeogromne porcje, jedna porcja może składać się z dwóch smaków. Myślę, że cała porcja wielkością porównywalna jest z trzema tradycyjnymi kulkami, za to w smaku zdecydowanie lepsze, ta ogromna porcja kosztuje tylko 5zł. Kawa również smaczna, jednak cenowo i wielkościowo nie odbiega od przeciętnej. Ciastka wykonane z fantazją, nie wiem czy smaczne ale oko cieszyły
Żałuję, że nie zrobiłam żadnego zdjęcia tego miejsca albo chociaż samej porcji lodów, polecam odnaleźć to miejsce i samemu je przetestować

Dziękujemy, Marzena N
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To najmłodsza warszawska galeria handlowa. Obserwując jej budowę byłem zafascynowany jej wielkością i rozmachem. I faktycznie jest jedną z większych, a na pewno najbardziej przestrzenną, gdzie nie czuje się tłoku ludzi i sklepów. Olbrzymi parking ułatwia życie, ale dojazd jest wielce skomplikowany i do czasu postawienia sygnalizacji na przejściu dla pieszych łączącym galerię i pętlę tramwajową oraz metro będzie zniechęcał kierowców bardzo. Może kładka lub przejście podziemne coś by pomogło. Dużą atrakcją i nowością są tarasy i kawiarnie na dachu, z dużą ilością zieleni i z fajnymi widokami na okolicę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam ostatnio gdyż Słyszałem o tym nowym miejscu i pozytywnie mnie zaskoczyło mimo pewnych kłopotów komunikacyjnych polegających na tym żeby się dostać do głównego budynku trzeba przejść kilkukrotnie przez ulicę mniejsza ale mniejszą Ale wy jednak przez ulicę to rozwiązanie czwartkowych potańcówek oraz dużej przestrzeni jest mi bardzo znane i miłe są tam też mniej popularne Marki oraz nowe sklepy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix