“Pizza neapolitańska z pieca opalanego drewnem”
Dwa Osiem — recenzja

Dwa Osiem
Nr 1 309 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019

W Dwa Osiem niepozornym 'lokalu' jedliśmy najlepszą pizzę w Warszawie.
Polecamy wszystkim fanom pizzy ! Wysokiej jakości składniki , krótkie i proste menu. Brawo!

Dziękujemy, NosaczPolskosci

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Niepozorny (i sezonowy) lokal na bulwarach nad Wisłą. Zaskakująco dobra pizza z widokiem z 1 piętra na Wisłę i prawy brzeg Warszawy. Stoliki są na dachu lokalu więc polecam w ładną i bez deszczową pogodę. A po posiłku okazja spalić kalorie podczas spaceru pięknymi bulwarami nad rzeką.

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Przepyszna pizza, chrupiąca, wypiekana w piecu opalanym drewnem...
Po zjedzeniu jednej chce się więcej.
Dostępność różnych smaków oliw.

Dziękujemy, sylvia1310
Zrecenzowano 7 lipca 2019

30 minut czekania na słabej jakości pizzę podaną na papierowym talerzu z plastikowymi sztućcami. Brudne stoliki dopełniają obraz tego baru. Zamawia się i płaci z góry a następnie czeka na zamówienie. Zamówiliśmy dwie pizze. Coś chyba nie tak z temperaturą we wspaniałym piecu opalanym drewnem. Pizza częściowo zwęglona a brzegi w środku jakby niedopieczone. Tak jakby zakalec. Jeśli rozmawiamy o smaku potraw to pizza szpinakowa była niczego sobie, ale pizza pikantna już średnia. Lemoniada bardzo kwaśna i mało słodka. Siedzi się na zewnątrz, a ponieważ bar zlokalizowany jest na brzegu Wisły to cały czas wieje. Wieje i zwiewa plastikowe kubki, serwetki i tekturowe talerze.

Dziękujemy, tomaszd80
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza, w przyjemnym otoczeniu. Pieczona w piecu do pizzy. Dobre ciasto, świetne boki, lekko zwęglone ale to nie przeszkadza. Niestety na środku pizzy trochę mokre, co trochę utrudnia jedzenie. W menu kilka pozycji, również opcja vegan i vege. Nam bardzo smakowała pizza z ostrym salami. Bardzo krótki czas oczekiwania po złożeniu zamówienia, choć podczas naszej wizyty nie było tłoku.

Dziękujemy, Nacioch

Dwa Osiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dwa Osiem? Podziel się wrażeniami!