“Dobrze ale drogo”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 33 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Piękny widok, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 15 maja 2018

Znana restauracja na Krakowskim Przedmieściu. Jedzenie dobre, pięknie podane, ceny bardzo wysokie. Piękny wystrój, miła obsługa

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, helena160

Zrecenzowano 26 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulna restauracja. B.mila i pomocna obsługa, jedzenie pierwsza klasa, zwłaszcza przystawki.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano 25 lutego 2018

Wysokiej klasy, bardzo smaczne jedzenie. Bardzo dobry wybór dań, znakomita obsługa. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, TomasSailor
Zrecenzowano 1 grudnia 2017

Jadlem tu w sumie tylko dwa razy, ale jesli wszystko jest takie smaczne to warto sprobowac calej karty. Super obluga!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, krystianpasik90
Zrecenzowano 1 października 2017

Znakomite miejsce na wyjątkowe okazje! Zjadłem tam z najbliższymi przyjaciółmi bodaj najlepszy od ładnych paru lat obiad w Warszawie, dodam - pod względem jakości, smaku i kultury kulinarnej - na poziomie prawdziwie europejskim (na szczęście nie pod względem cenowym ....). Menu niezbyt rozbudowane, ale starannie dobrane. Przekąski zimne: polecam wspaniały placek z łososiem, chociaż zarówno pasztet z jelenia (jedyny mankament: zamiast marynowanej papryki proponowałbym raczej swojski marynowany burak!), jak i tak prozaiczne danie jak śledź okazały się na poziomie znakomitym. Pieczyste: świetna kaczka, znakomita perliczka, wybitna gicz jagnięcia! Wina: lista nie jest zbyt okazała (największe wrażenie robi Hiszpania), ale dobrana pieczołowicie: my wybraliśmy bardzo zacny Medoc. Deser: lista skromna, ale zarówno szarlotka, jak i beza, na poziomie znakomitym. Armagnac i calvados także bez zarzutu. Dobra kawa. Ogólne wrażenie - bardzo dobre. Stosunek jakości do ceny - rozsądny, wielkość porcji - satysfakcjonująca. Wnętrze przyjemne, obsługa fachowa i grzeczna. Polecam z całą odpowiedzialnością!

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Hieronim57

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!