“Wykwintnie”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 33 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Piękny widok, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 1 grudnia 2017

Jadlem tu w sumie tylko dwa razy, ale jesli wszystko jest takie smaczne to warto sprobowac calej karty. Super obluga!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, krystianpasik90

Zrecenzowano 1 października 2017

Znakomite miejsce na wyjątkowe okazje! Zjadłem tam z najbliższymi przyjaciółmi bodaj najlepszy od ładnych paru lat obiad w Warszawie, dodam - pod względem jakości, smaku i kultury kulinarnej - na poziomie prawdziwie europejskim (na szczęście nie pod względem cenowym ....). Menu niezbyt rozbudowane, ale starannie dobrane. Przekąski zimne: polecam wspaniały placek z łososiem, chociaż zarówno pasztet z jelenia (jedyny mankament: zamiast marynowanej papryki proponowałbym raczej swojski marynowany burak!), jak i tak prozaiczne danie jak śledź okazały się na poziomie znakomitym. Pieczyste: świetna kaczka, znakomita perliczka, wybitna gicz jagnięcia! Wina: lista nie jest zbyt okazała (największe wrażenie robi Hiszpania), ale dobrana pieczołowicie: my wybraliśmy bardzo zacny Medoc. Deser: lista skromna, ale zarówno szarlotka, jak i beza, na poziomie znakomitym. Armagnac i calvados także bez zarzutu. Dobra kawa. Ogólne wrażenie - bardzo dobre. Stosunek jakości do ceny - rozsądny, wielkość porcji - satysfakcjonująca. Wnętrze przyjemne, obsługa fachowa i grzeczna. Polecam z całą odpowiedzialnością!

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Hieronim57
Zrecenzowano 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa profesjonalna, każdy z rodziny zamówił coś innego i wszystko było bardzo dobre. Lokal sam w sobie ma świetną lokalizację. Zdecydowanie tam wrócimy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Charlie S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam chłodnik na upalne dni. Restauracja bez zarzutu. Obsługa bardzo miła, ceny – powiedzmy przystępne.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 29 maja 2017

Zwiedzając Warszawe postanowiliśmy zjeść obiad w tej restauracji. Wnętrze ładne, pałacowe, jednak my skorzystaliśmy z ukwieconego ogródka na zewnątrz. Karta ciekawa, aż szkoda że nie udało się spróbowac więcej dań. Nie znaleźliśmy w niej wieprzowiny. Ponoć od dwóch lat gotuje sam szef, cos w tym jest bo czuc było "duszę". Zupa krem ze szparagow dobra, ryby dobre, pierogi dobre, żurek inny, zrazy wołowe z kaszą nie zachwyciły.Obsługa usmiechnięta, ale mocno rozkojarzona- a to zapomnieli podać łyżki, a to noża.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Podrozomaniak

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!