“Delicja Europejska!”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 24 wśród 2 923 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Piękny widok, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 1 października 2017

Znakomite miejsce na wyjątkowe okazje! Zjadłem tam z najbliższymi przyjaciółmi bodaj najlepszy od ładnych paru lat obiad w Warszawie, dodam - pod względem jakości, smaku i kultury kulinarnej - na poziomie prawdziwie europejskim (na szczęście nie pod względem cenowym ....). Menu niezbyt rozbudowane, ale starannie dobrane. Przekąski zimne: polecam wspaniały placek z łososiem, chociaż zarówno pasztet z jelenia (jedyny mankament: zamiast marynowanej papryki proponowałbym raczej swojski marynowany burak!), jak i tak prozaiczne danie jak śledź okazały się na poziomie znakomitym. Pieczyste: świetna kaczka, znakomita perliczka, wybitna gicz jagnięcia! Wina: lista nie jest zbyt okazała (największe wrażenie robi Hiszpania), ale dobrana pieczołowicie: my wybraliśmy bardzo zacny Medoc. Deser: lista skromna, ale zarówno szarlotka, jak i beza, na poziomie znakomitym. Armagnac i calvados także bez zarzutu. Dobra kawa. Ogólne wrażenie - bardzo dobre. Stosunek jakości do ceny - rozsądny, wielkość porcji - satysfakcjonująca. Wnętrze przyjemne, obsługa fachowa i grzeczna. Polecam z całą odpowiedzialnością!

1  Dziękujemy, Hieronim57

Zrecenzowano 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa profesjonalna, każdy z rodziny zamówił coś innego i wszystko było bardzo dobre. Lokal sam w sobie ma świetną lokalizację. Zdecydowanie tam wrócimy.

Dziękujemy, Charlie S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam chłodnik na upalne dni. Restauracja bez zarzutu. Obsługa bardzo miła, ceny – powiedzmy przystępne.

Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 29 maja 2017

Zwiedzając Warszawe postanowiliśmy zjeść obiad w tej restauracji. Wnętrze ładne, pałacowe, jednak my skorzystaliśmy z ukwieconego ogródka na zewnątrz. Karta ciekawa, aż szkoda że nie udało się spróbowac więcej dań. Nie znaleźliśmy w niej wieprzowiny. Ponoć od dwóch lat gotuje sam szef, cos w tym jest bo czuc było "duszę". Zupa krem ze szparagow dobra, ryby dobre, pierogi dobre, żurek inny, zrazy wołowe z kaszą nie zachwyciły.Obsługa usmiechnięta, ale mocno rozkojarzona- a to zapomnieli podać łyżki, a to noża.

Dziękujemy, Podrozomaniak
Zrecenzowano 25 maja 2017

nie każdy to wie, ale restauracja jest prowadzona przez trzy siostry, dodatkowo obsługą zajmują się ich synowie. niby nic, jednak klimat, jaki potrafią razem zorganizować, jest zdecydowanie niepowtarzalny. także do niewątpliwych zalet tego miejsca, takich jak przepyszne jedzenie, świetna lokalizacja i bardzo dopracowany oraz elegancki wystrój, należy przede wszystkim dodać obsługę oraz to jak w mistrzowski sposób potrafi zorganizować, umilić i zadbać o wszystkich gości, zarówno podczas zwykłego obiadu, jak i bardzo ważnego przyjęcia rodzinnego.

Dziękujemy, Kaja K

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!