“Doskonała kuchnia”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 33 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Piękny widok, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam chłodnik na upalne dni. Restauracja bez zarzutu. Obsługa bardzo miła, ceny – powiedzmy przystępne.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Adam P

Zrecenzowano 29 maja 2017

Zwiedzając Warszawe postanowiliśmy zjeść obiad w tej restauracji. Wnętrze ładne, pałacowe, jednak my skorzystaliśmy z ukwieconego ogródka na zewnątrz. Karta ciekawa, aż szkoda że nie udało się spróbowac więcej dań. Nie znaleźliśmy w niej wieprzowiny. Ponoć od dwóch lat gotuje sam szef, cos w tym jest bo czuc było "duszę". Zupa krem ze szparagow dobra, ryby dobre, pierogi dobre, żurek inny, zrazy wołowe z kaszą nie zachwyciły.Obsługa usmiechnięta, ale mocno rozkojarzona- a to zapomnieli podać łyżki, a to noża.

Dziękujemy, Podrozomaniak
Zrecenzowano 25 maja 2017

nie każdy to wie, ale restauracja jest prowadzona przez trzy siostry, dodatkowo obsługą zajmują się ich synowie. niby nic, jednak klimat, jaki potrafią razem zorganizować, jest zdecydowanie niepowtarzalny. także do niewątpliwych zalet tego miejsca, takich jak przepyszne jedzenie, świetna lokalizacja i bardzo dopracowany oraz elegancki wystrój, należy przede wszystkim dodać obsługę oraz to jak w mistrzowski sposób potrafi zorganizować, umilić i zadbać o wszystkich gości, zarówno podczas zwykłego obiadu, jak i bardzo ważnego przyjęcia rodzinnego.

Dziękujemy, Kaja K
Zrecenzowano 22 maja 2017

Fenomenalne miejsce. Zarówno pod kątem obsługi, jak i podanych dań. Karta czytelna, krótka, można wybrać pozycję dla siebie. Moje ulubione miejsce w Warszawie.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, KrystynaO138
Zrecenzowano 8 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wybitne jedzenie, krótka karta, obsługa na najwyższym poziomie, kameralnie, super lokalizacja na starówce, polecam gorąco

Dziękujemy, michalator

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!