“Fenomenalne miejsce”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 44 wśród 3 156 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Piękny widok, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 22 maja 2017

Fenomenalne miejsce. Zarówno pod kątem obsługi, jak i podanych dań. Karta czytelna, krótka, można wybrać pozycję dla siebie. Moje ulubione miejsce w Warszawie.

Dziękujemy, KrystynaO138

Zrecenzowano 8 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wybitne jedzenie, krótka karta, obsługa na najwyższym poziomie, kameralnie, super lokalizacja na starówce, polecam gorąco

Dziękujemy, michalator
Zrecenzowano 24 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie wszystko było super Tz obsługa super ale kuchnia ? Polędwica nie była średnio wysmażona ale wysmażona krewetki trochę twarde Tz ktoś przesadził reszta ok

Dziękujemy, 788pawelb
Zrecenzowano 17 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Délicja polska tak mozna to nazwac slowo to jest dobrze wybrane do tej wspanialej restauracji
Goscilismy w niej dwa razy podczas naszego pobytu w Warszawie dania kolorowe znakomite smaczne zarowno dania miesne jak ryby wysokiej jakosci I gatunku nie mowiac o goscinnosci i usmiechu wlascicieli restauracji
Z pewnoscia powrocimy do niej jak tylko zagoscimy do stolicy Polecam kazdemu smakoszowi dobrych i dobrze przygotowanych potraw ta restauracje nie mowie juz o deserach domowych ktore sa naprawde ´´´´´pyszne
Wszystko jest dobre jedzenie polska goscinnosc polozenie w centrum starej Warszawy histori naszego kraju
Dziekujemy za wspaniale wieczory spedzone u was przy wspanialych. Delicjach Polski
Do zobaczenia

Dziękujemy, Destination182019
Zrecenzowano 13 marca 2017

Bardzo klimatyczna i elegancka restauracja. Byliśmy obsługiwani przez miłego kelnera z naprawdę dużym wyczuciem (wiedział kiedy podejść, żeby nie przerwać rozmowy i nie mieć ust pełnych jedzenia). Zawsze znajdował się przy stoliku w porę. Oby takich ludzi znalazła każda restauracja.
Jedzenie bardzo dobre, choć z ryby nie pozbyto się wszystkich ości i niestety brzydko wyglądało ich wyciąganie i odkładanie na brzeg talerza. Na szczęście nie czekaliśmy długo na jedzenie i będziemy dobrze pamiętać to wyjście.
Wydawało nam się, że w drugiej sali była zupełnie inna muzyka, między innymi dlatego zdecydowaliśmy się usiąść w sali wejściowej.
Ogólne wrażenie po wyjściu bardzo pozytywne, choć myślę, że jeśli ceny byłyby bardziej konkurencyjne to częściej byśmy tam trafiali.

Dziękujemy, Piotr N

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!