“Miłe popołudnie”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 16 wśród 2 613 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Piękny widok, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Liczba recenzji: 1
“Miłe popołudnie”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Bardzo klimatyczna i elegancka restauracja. Byliśmy obsługiwani przez miłego kelnera z naprawdę dużym wyczuciem (wiedział kiedy podejść, żeby nie przerwać rozmowy i nie mieć ust pełnych jedzenia). Zawsze znajdował się przy stoliku w porę. Oby takich ludzi znalazła każda restauracja.
Jedzenie bardzo dobre, choć z ryby nie pozbyto się wszystkich ości i niestety brzydko wyglądało ich wyciąganie i odkładanie na brzeg talerza. Na szczęście nie czekaliśmy długo na jedzenie i będziemy dobrze pamiętać to wyjście.
Wydawało nam się, że w drugiej sali była zupełnie inna muzyka, między innymi dlatego zdecydowaliśmy się usiąść w sali wejściowej.
Ogólne wrażenie po wyjściu bardzo pozytywne, choć myślę, że jeśli ceny byłyby bardziej konkurencyjne to częściej byśmy tam trafiali.

• Data wizyty: marcu 2017

Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Elegancko”
Zrecenzowano: 12 marca 2017

Bardzo elegancka restauracja w której można spędzić czas w doborowym klimacie. Wypasione spotkanie biznesowe, czy randka. Dobre miejsce

• Data wizyty: marcu 2017
4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Na wysokim poziomie”
Zrecenzowano: 8 lutego 2017

Posiłki smaczne (próbowałem tatar, zupę borowikową, danie główne z kaczką, szarlotkę), ciekawie przyrządzone, atmosfera przyjemna, obsługa zaangażowana i profesjonalna.

• Data wizyty: lutym 2017
35 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Po prostu klasa”
Zrecenzowano: 18 stycznia 2017

Elegancka restauracja,na krakowskim przedmiesciu.Na samym poczatku powital nas bardzo mily kelner,(obsluga top klasa).Po chwili znalezlismy sie w eleganckim wnetrzu,tej restauracji,przy stole(oczywiscie klasa, obros,serwetki..) Na poczatku zostalismy poczestowani swiezutkim chlebkiem i suuperrrr smalcem pyychoootaa.Zurek bardzo dobry,polendwiczki z dzika super..i co jest ogromnym plusem podgrzewane talerze.Po kolacji kelner poczestowal nas nalewka wisniowa..po prostu klasa

• Data wizyty: styczniu 2017
1 Dziękujemy, marecki9
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 28
28 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Kolacja”
Zrecenzowano: 17 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Mam sentyment do tego miejsca. Dobra solidna, bardzo smaczna i nie przekombinowana kuchnia. Mile przyjemne i eleganckie wnetrze daje poczucie intymnosci i swobobodnego spedzania czasu. Dobra obsługa nie z przypadku. Lokalizacja na starym mieście przy Krakowskim Przedmiesciu w zabytkowym budynku dodatkowo na duży plus. Na poczatek pyszny smalczyk, pozniej bardzo dobre pierogi z cielęciną, smaczny dobrze doprawiony pasztet z jelenia, poprawny tatar, żurek mój smak z chrzanem, kaczka świetnie wypieczona dodatki troche nie moj klimat. Ogolnie w tym co robią są na prawdę dobrzy i zasluguja na 5. Polecam wszystkim, którzy chca zjeść klasycznie i dobrze.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Rafał L

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!