“Na wysokim poziomie”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 16 wśród 2 613 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Piękny widok, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Na wysokim poziomie”
Zrecenzowano: 8 lutego 2017

Posiłki smaczne (próbowałem tatar, zupę borowikową, danie główne z kaczką, szarlotkę), ciekawie przyrządzone, atmosfera przyjemna, obsługa zaangażowana i profesjonalna.

• Data wizyty: lutym 2017

35 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Po prostu klasa”
Zrecenzowano: 18 stycznia 2017

Elegancka restauracja,na krakowskim przedmiesciu.Na samym poczatku powital nas bardzo mily kelner,(obsluga top klasa).Po chwili znalezlismy sie w eleganckim wnetrzu,tej restauracji,przy stole(oczywiscie klasa, obros,serwetki..) Na poczatku zostalismy poczestowani swiezutkim chlebkiem i suuperrrr smalcem pyychoootaa.Zurek bardzo dobry,polendwiczki z dzika super..i co jest ogromnym plusem podgrzewane talerze.Po kolacji kelner poczestowal nas nalewka wisniowa..po prostu klasa

• Data wizyty: styczniu 2017
1 Dziękujemy, marecki9
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 28
28 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Kolacja”
Zrecenzowano: 17 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Mam sentyment do tego miejsca. Dobra solidna, bardzo smaczna i nie przekombinowana kuchnia. Mile przyjemne i eleganckie wnetrze daje poczucie intymnosci i swobobodnego spedzania czasu. Dobra obsługa nie z przypadku. Lokalizacja na starym mieście przy Krakowskim Przedmiesciu w zabytkowym budynku dodatkowo na duży plus. Na poczatek pyszny smalczyk, pozniej bardzo dobre pierogi z cielęciną, smaczny dobrze doprawiony pasztet z jelenia, poprawny tatar, żurek mój smak z chrzanem, kaczka świetnie wypieczona dodatki troche nie moj klimat. Ogolnie w tym co robią są na prawdę dobrzy i zasluguja na 5. Polecam wszystkim, którzy chca zjeść klasycznie i dobrze.

Data wizyty: grudniu 2016
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Wybitna kuchnia”
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

Lokal jest duży, z bardzo wysokim sufitem, co trochę pozbawia go przytulności. Wcześniejsza lokalizacja w piwnicach była wizualnie cieplejsza. Ale poza tym żadnych uwag. Pyszna kaczka, pierogi z cielęciny wybitne. Małe placuszki w stosunku do ogromnej porcji wędzonego łososia - zabójcze. Przemiła obsługa.

• Data wizyty: listopadzie 2016
1 Dziękujemy, Danuta R
Piaseczno, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“Delicje”
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Jedzenie pyszne! Polecam. Zaciekawiła mnie nazwa i choć nie przepadam za ciastkami nazywanymi popularnie Delicjami, zdecydowałam się tu przyjść i nie żałowałam. Naprawdę b. smacznie. Wystrój w porządku, choć nie w moim guście.

Data wizyty: kwietniu 2016
Dziękujemy, ewela765

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!