“Kolacja”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 16 wśród 2 613 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok, Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 28
28 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Kolacja”
Zrecenzowano: 17 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Mam sentyment do tego miejsca. Dobra solidna, bardzo smaczna i nie przekombinowana kuchnia. Mile przyjemne i eleganckie wnetrze daje poczucie intymnosci i swobobodnego spedzania czasu. Dobra obsługa nie z przypadku. Lokalizacja na starym mieście przy Krakowskim Przedmiesciu w zabytkowym budynku dodatkowo na duży plus. Na poczatek pyszny smalczyk, pozniej bardzo dobre pierogi z cielęciną, smaczny dobrze doprawiony pasztet z jelenia, poprawny tatar, żurek mój smak z chrzanem, kaczka świetnie wypieczona dodatki troche nie moj klimat. Ogolnie w tym co robią są na prawdę dobrzy i zasluguja na 5. Polecam wszystkim, którzy chca zjeść klasycznie i dobrze.

Data wizyty: grudniu 2016

13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Wybitna kuchnia”
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

Lokal jest duży, z bardzo wysokim sufitem, co trochę pozbawia go przytulności. Wcześniejsza lokalizacja w piwnicach była wizualnie cieplejsza. Ale poza tym żadnych uwag. Pyszna kaczka, pierogi z cielęciny wybitne. Małe placuszki w stosunku do ogromnej porcji wędzonego łososia - zabójcze. Przemiła obsługa.

• Data wizyty: listopadzie 2016
1 Dziękujemy, Danuta R
Piaseczno, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“Delicje”
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Jedzenie pyszne! Polecam. Zaciekawiła mnie nazwa i choć nie przepadam za ciastkami nazywanymi popularnie Delicjami, zdecydowałam się tu przyjść i nie żałowałam. Naprawdę b. smacznie. Wystrój w porządku, choć nie w moim guście.

Data wizyty: kwietniu 2016
Dziękujemy, ewela765
Liczba recenzji: 1
“Niezapomniane przyjęcie ślubne”
Zrecenzowano: 21 października 2016

Na początku września w restauracji Delicja Polska odbyło się nasze przyjęcie ślubne. Przyjęcie kameralne, rodzinne, w przepięknej sali, idealnie pasującej na taką szczególną okazję. Byliśmy zachwyceni, że wyjątkowość tego dnia podkreśliły również cudowne smaki pięknie serwowanych potraw. Podano nam przepyszne jedzenie, od przekąsek, po sam deser. Obsługa bardzo miła, przychylna do naszych próśb. Wszystko było zorganizowane i zaplanowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

• Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, Adam G
Warsaw, Warszawa, Poland
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 189
129 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 72
“Wykwintna restauracja o pięknych wnętrzach świetnym jedzeniem i obsługą która świetnie zna się na winach!”
Zrecenzowano: 15 października 2016

Wybraliśmy tą restauracje na nasz obiad po kameralnym ślubie na starówce. Zamówiliśmy Żurek na pierwsze danie, na główne Kaczkę, Jagnięcinę i Sandacza. do tego piliśmy wino z 1981 roku od Viña Tondonia z Rioja. Na deser była szarlotka. Wszystko było przepyszne a jak się doda że kelner który nas obsługiwał świetnie znał się na winach i potrafił obchodzić się z wyśmienitym 35 letnim winem to ocena może być tylko jedna.... Miejsce pod każdym względem absolutnie godne polecenia

• Data wizyty: wrześniu 2016
1 Dziękujemy, Dariusz B

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!