“Obiad z Ukochana Zona”
Delicja Polska — recenzja

Delicja Polska
Nr 12 wśród 2 674 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok, Spotkania biznesowe, Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 21 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa , Cudowne jedzenie , Rewelacyjna atmosfera !!! Dziekukemy za miłe popołudnie - prawdziwa Delicja wsród Polskich Restauracji !!!

1  Dziękujemy, Paweł K
Napisz recenzję
Delicja Polska — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 20 sierpnia 2016

W restauracji tej klasy powinna być serwowana chociaż woda lub drobne przystawki. Nie zapytano nas jak bardzo ma być wysmażony stek, a ziemniaki do dania smakowały jakby były odgrzewane w mikrofali. Drugie danie było ok. Porcje ogólnie bardzo małe, nawet będąc średnio głodnym nie bardzo da się najeść.

1  Dziękujemy, Karolina L
Zrecenzowano 4 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wizyta w tej restauracji miała być niespodzianka dla mojej Mamy a okazala sie byc rozczarowaniem. Stoliki w sali przy wejsciu do lokalu robia wrażenie jadlodajni dworcowej, ciagle przeciagi z otwieranych drzwi i halas. Wystrój jest ładny i obsluga grzeczna, ale rozklad nie trafiony. Jedzenie smacznie , ale ceny wygórowane.

Dziękujemy, elzbieta r
Zrecenzowano 9 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam do odwiedzenia i spróbowania specjałów tej kuchni. Tatar wyśmienity, kaczka doskonała. Porcje w sam raz. Obsługa bardzo pomocna, żadna prośba nie stanowi problemu. Wnętrze restauracji klimatyczne. Atmosfera domowa. Miło tam spędzać czas.

1  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 3 maja 2016

W restauracji "Delicja Polska" odbyło się moje przyjęcie weselne dla 40 osób. Załatwianie formalności związanych z organizacją przyjęcia było czystą przyjemnością. Wszystkie moje życzenia, nawet te zgłaszane w ostatniej chwili zostały spełnione. Jedzenie było przepyszne, wszyscy goście byli pod wrażeniem wystroju wnętrza, serwowanych potraw i obsługi. Z czystym sercem mogę polecić to miejsce wszystkim, którzy chcieliby uczcić tu swój wyjątkowy dzień. My na pewno będziemy tu częstymi gośćmi.

Dziękujemy, Kasia G

Delicja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Delicja Polska? Podziel się wrażeniami!