Zrecenzowano: 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja względem docelowego miejsca mojej wizyty (Uczelnia Łazarskiego). Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje przytulne i wyposażone we wszystko co potrzebne. Jedyny mankament to według mnie dodatkowo płatny parking. Cała reszta bardzo na plus! Polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Andzik89
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Już 3 raz korzystałem z Hotelu Ojców Barnabitów w Warszawie. Hotel jest kameralny, komfortowo położony, czyste i ładne pokoje, smaczne jedzenie z dużym wyborem produktów. Czułem się tak jak w domu. Polecam na podróże rodzinne i biznesowe. Fajny stosunek jakości do ceny. Polecam ☺️

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Wojtek160
Zrecenzowano: 3 maja 2018

Warszawskie Centrum Kulturalne Barnabitów znajduje się na Mokotowie, w pobliżu stacji metra Wilanowska (kilka minut spacerem). Jego integralną częścią jest trzygwiazdkowy hotel - świetne miejsce na krótki lub dłuższy pobyt w stolicy, turystyczny bądź służbowy. Pokoje gustownie urządzone (zajmowaliśmy trzyosobowy - wygodny, obszerny, z dużą łazienką). Czystość - bez zarzutu. Personel bardzo sympatyczny i kompetentny. W hotelowej restauracji podawane jest pyszne śniadanie - dania gorące, sery, wędliny, owoce, ciasto. W sumie każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Cicho i spokojnie. Czegóż więcej trzeba? Myślę, że jeśli ktoś zdecyduje się na nocleg w tym hotelu, będzie do niego wracać. Polecam!

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, 262jerzyg
Zrecenzowano: 24 września 2017

Lokalizacja dla mnie bardzo dogodna ze względu na bliskość do miejsca docelowego na warszawskim Mordorze. Hotel czysty i darmowe, sprawne wifi.
Natomiast pokój strasznie ciasny za dość duże pieniądze. Na śniadanie z ciepłych dań niespecjalnie miałem co wybrać - albo biała kiełbasa z wody, albo jajecznica, która również wyglądała jakby była z wody - wszystko pływało.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, _ukaszk485
Zrecenzowano: 18 września 2017

Bardzo czysto, schludnie, śniadania urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła i pomocna. Polecam zarówno biznesowo jak i prywatnie z rodziną. Cena odpowiednia do oferowanego standardu Na pewno jeszcze tu wrócę.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa