“Późne śniadanie”
Daddy Cool Warsaw — recenzja

Daddy Cool Warsaw
Nr 2 756 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, bardzo miła obsługa, drinki lekkie i dobre w smaku. Przyjemny lokal, kolor uspokajający.

Dziękujemy, WojtekS1226
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DaddyCoolWarsaw, Właściciel, Daddy Cool WarsawOdpowiedź udzielona 17 maja 2019

Bardzo dziękujemy ! Do zobaczenia !

Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce . Świetne zeby nie skłamać najlepszy falafel jaki kiedykolwiek jadłem . Wersja mieszana to najlepszy wybór ( soczyste smaczne ) . Drinki w kwiatami - bomba !!
Gorąco polecam .

Dziękujemy, 822andrzejs

My uwielbiamy takie opinie :) dzięki ! i do zobaczenia !

Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz spotkałem falafel z krewetką, gorąco polecam! Przy okazji obowiązkowo trzeba spróbować drinka daddy cool, niestety jeszcze bezalkoholowy, ale ma się zmienic:)

Dziękujemy, maccko

Maciek ! dzięki za opinie ! do zobaczenia jutro ! :)

Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, wspaniały deser i drinki. Miejsce klimatyczne z fajnym wystrojem. Miła i sprawna obsługa.

Dziękujemy, MartaJ418
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DaddyCoolWarsaw, Właściciel, Daddy Cool WarsawOdpowiedź udzielona 5 maja 2019

Dzięki Marta ! Do zobaczenia ponownie !

Zrecenzowano 5 maja 2019

Co prawda trafiłem tam przypadkowo. Był to mój pierwszy falafel w życiu , ale dobrze że tam. Kilka wersji do wyboru, wege krewetki, mięsny. W bułce , misce etc.
Co do mojego dania falafel z humusem w misce - Rewelacja.
No i obsługa. Tak to powinno wyglądać. Powodzenia i liczę na taki lokal w Krk.

Dziękujemy, MichalRyb

Dzięki za dobre słowo ! Wpadajcie częściej do Warszawy na pyszny falafel ! Może za jakiś czas zobaczymy się Daddy Cool Kraków ? Kto wie ?!
Pozdrawiamy ! :)

Daddy Cool Warsaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Daddy Cool Warsaw? Podziel się wrażeniami!