“Smacznie choć zdrowo”

Pijalnia Ziół Dary Natury
Nr 1 526 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre składniki, nietypowe połączenia smaków. Wszystko estetyczne, apetyczne, bardzo ładnie podane. I ta dbałość o naturę! Nawet serwetki są z odpowiedniego papieru- brawo! A po pysznym posiłku można zrobić zakupy zielarskie w bardzo dobrze zaopatrzonym sklepie z kompetentną i sympatyczną obsługą.

Dziękujemy, FrajdekW

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pijalnia ziół Dar Natury

To rzeczywiście nietuzinkowe miejsce. Pełne klimatu wnętrze sprawia, że chce się przysiąść przy drewnianych stołach i coś przekąsić a menu jest całkiem fajne. Wszystko to naturalne wegańskie produkty co powoduje, że po ich zjedzeniu byłem syty ale nie objedzony.

Ceny przystępne jak na przeciętną kieszeń. Dość powiedzieć, że np. w godzinach 12:00 do 15:00 za zupę z daniem zapłacimy 20 zł. plus wybrany napar z ziół za 5 zł. W czasie naszego, z rodzinką, pobytu mogliśmy zjeść zupę pokrzywową lub z dzikiej róży (10:00- 14:00 zł.), pasztet wegański ze śliwką (16 zł.), pierogi ruskie z pokrzywą lub czosnkiem niedźwiedzim (18 zł.), pierogi wegańskie z marchewką i orzechami włoskimi (18 zł.) itp., pijąc przy tym przeróżne napoje (lemoniada, soki, kawa) w cenie 10-14 zł. Oczywiście nie są to duże porcje ale w sam raz dla tych którzy nie lubią się zbytnio objadać.

Za szklana ladą widać dużo innych smakołyków takich jak dania warzywne, kotleciki marchewkowe lub jęczmienne, tarty i ciasta (16 zł. porcja) i inne. Jakby tego było mało to część lokalu zajmuje sklep z produktami Darów Natury a całość pachnie Podlasiem i trudno się dziwić bo wszystko pochodzi z Korycin.

Smakowało, było miło a co ważne dla mnie blisko pracy co zawsze pozwoli mi na tani zdrowy posiłek. Oczywiście to moja ocena na mój smak i nie każdy preferuje tego typu jedzenie ale mnie bardzo się to spodobało.

Krzysztof

Dziękujemy, krzysztofk890
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie (wersje również wege) niespotykane kombinacje herbat i kaw + sklepik z ekologiczna żywnością w jednym miejscu! Wszystko czego potrzeba ludziom szukającego spokojnego lokum na spotkania ze znajomymi czy nawet rest w pojedynkę po ciężkim dniu w pracy! Mega relaksujący klimat i urokliwe miejsce!
Miejsce konieczne do odwiedzenia będąc w Warszawie!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano 1 maja 2019

Termin wizyty: kwiecień 2019

Pijalnia Ziół Dary Natury — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pijalnia Ziół Dary Natury? Podziel się wrażeniami!