“Czegoś brak w tym miejscu ”
Pełną Parą — recenzja

Pełną Parą
Nr 1 458 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja, piękne wnętrze, przemiła obsługa ale jedzenie poprawne, niestety czegoś brakuje. Ładnie podane, świetnie wyglada, dania smaczne ale coś, gdzieś... ze nie zachwyca- niestety.

Dziękujemy, kamillajuliac

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Świetny wystrój i świetny ogród. Mega klimatycznie. Obsługa bardzo spoko, miła i zawsze dostajemy ciastka z wróżbą co dla mnie jest absolutnym hitem. Odkrycie bułeczek- zdecydowanie przełomowe. Ogólnie bardzo dobre jedzenie i wszędzie czyściutko.

Dziękujemy, Julia N
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, dania kuchni azjatyckiej, które rzadko można zjeść na codzień. Podane szybko i smacznie. Na minus jedynie brudne lokale do piwa, które musiałem wymieniać 2 razy.

Dziękujemy, przemke
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaki ok. Miejsce stylowe. Fajny ogródek z dachem. Dobrze, że Kozel i wybór piw regionalnych. Wszystko ok ale czegoś mi brakuje. Nie wiem, może obsługa jakaś mało ogarnięta. Nie wiem. Generalnie polecam ale bez szału.

Dziękujemy, WaldemarGajos
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Fajne miejsce na szybki lunch. Jeżeli szukasz azjatyckiej kuchni w przystępnej cenie - warto. Warto dać im szansę.

Dziękujemy, tebes1971

Pełną Parą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pełną Parą? Podziel się wrażeniami!