“Kolacja - sobotni wieczór ”
Antresola — recenzja

Antresola
Nr 447 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Rosół z gęsi, z domowym makaronem. Pieczywo, tradycyjne, na zakwasie lub białe, pszenne, lecz wzbogacone o ziarna, takie jakie kochamy najbardziej. Codziennie wypiekane na miejscu, pachnące i świeże. Gęsina, kochamy ją. Kupujemy ją na lokalnym targu i przygotowujemy z niej aromatyczny rosół oraz pasztet. Zapraszamy do Antresoli na dania prawdziwej polskiej kuchni.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, świetna atmosfera, ciekawe menu. Do tego naprawdę smacznie. Warto odwiedzić o każdej porze.

Dziękujemy, 992maciejs

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nieco ukryte między budową nowego osiedla, a starymi budynkami, lecz to nie przeszkadzało, aby zlokalizować restaurację. Naprawdę bardzo dobre smaki, świetnie przyrządzona kaczka(!!!), niesamowity żurek, placki ziemniaczane z wybornym sosem, pyszny tatar. Desery również na wysokim poziomie. Bardzo żałuję, że tego dnia rosół był niedostępny, mam nadzieję, że kolejnym razem uda mi się go spróbować.

Jedynym minusem była muzyka - proponuję zmienić składankę techno na coś nieco spokojniejszego.

Warto przyjść i przekonać się na własnym podniebieniu! :)

Dziękujemy, Izabela_Gol
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Popołudnie spędzone w przemiłej atmosferze. Rosół z gęsi- rewelacja. Nigdy nie jadłam tak pysznej gęsi pieczonej (wyjątkowy smak!), natomiast sernik to prawdziwy MAJSTERSZTYK.
Miałam okazję spróbować również placków ziemniaczanych- bardzo świeże i chrupiące.
To miejsce powstało z wielkiej pasji i tworzone jest z sercem- czuć to w każdym kęsie ;-) Polecam z czystym sumieniem, a przede wszystkim z ogromną przyjemnością.

Dziękujemy, makarukpaula
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Antresola to miejsce, do którego chce się wracać - pyszne jedzenie oraz znakomita obsługa. Gorąco polecam

Dziękujemy, BognaMag
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Wspaniałe miejsce na Woli! Przemili właściciele - aż chce się tam wracać! Bardzo smaczne, ręcznie robione placki ziemniaczane według staropolskiego przepisu a do tego piwo/domowa nalewka szefa kuchni - pychota! Nie tylko jedzenie wyśmienite, ale i atmosfera fantastyczna - zarówno do przyjścia z dziećmi na obiad, jak i ze znajomymi na drinka, o co na miejscu dba sam Właściciel. Bardzo przyjemne, zielone miejsce w centrum miasta i sercu Woli. Serdecznie polecam!

1  Dziękujemy, Aleksandra11112
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz R, Kierownik ds. PR, AntresolaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Pani Aleksandro,

Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa o naszej restauracji :) To dla nas najlepsza nagroda za włożony wysiłek i pracę w tworzenie Antresoli. Zapraszamy do odwiedzania nas częściej :)

Pozdrawiamy,
Antresola

Antresola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Antresola? Podziel się wrażeniami!