Masaż

Magiczne miejsce, masaż najwyższej klasy. Bardzo profesjonalny. Polecam wszystkim. Napewno będę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Iga L
Masaż

Przyszedłem na masaż tajski, bo po treningu potrzebuje rozluźnienia. Gdy zobaczyłem małą Masażystkę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Kamil Z
Piaseczno, Polska

Zrecenzowano: 12 września 2019

Jestem pod wielki wrażeniem.
Innowacyjność masażu oraz profesjonalizm przerosły moje oczekiwania. Przemiła obsługa, Tajka która mnie masowała ciagle uśmiechnięta ale kiedyś trzeba było to mi nie było do śmiechu :P Od razu zorientowała się z którą częścią mam największe problemy. Po tym masażu nie czuje już bólu w plecach. Polecam każdemu!!

Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano: 10 września 2019

Bardzo miła obsługa na recepcji :) masaż perfekcyjny, byliśmy razem z chłopakiem, super pomysł na wieczór. Polecam !

Dziękujemy, Rest L
Zrecenzowano: 10 września 2019

Bardzo polecam:):)!!!! obsługa bardzo miła, byłam pierwszy raz, więc Panie wszystko mi super wyjaśniły. Sam masaż mistrzostwo:)

Dziękujemy, Dorota2106
Zrecenzowano: 9 września 2019

Her shey cox yuksek seviyyede idi. Cox peshakar ve gozel hiss bexsh edici bir yerdi.

Bardzo polecam.

Tak ze Pani recepcjonistka jest bardzo miła , napewno się wrócę .

Dziękujemy, emink1313
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ! fantastyczne miejsce, świetna obsługa ! Masaż wspaniały ! Na pewno wrócę tu ze znajomymi ! :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, PawelB011