Masaż

Przyszedłem na masaż tajski, bo po treningu potrzebuje rozluźnienia. Gdy zobaczyłem małą Masażystkę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Kamil Z
Piaseczno, Polska
Rewelacja!

Najlepszy masaż jaki miałam! Po wizycie w pokoju już byłam wypoczęta i zrelaksowana. A dodatkowo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Justyna W

Bardzo miła obsługa na recepcji :) masaż perfekcyjny, byliśmy razem z chłopakiem, super pomysł na wieczór. Polecam !

Dziękujemy, Rest L

Bardzo polecam:):)!!!! obsługa bardzo miła, byłam pierwszy raz, więc Panie wszystko mi super wyjaśniły. Sam masaż mistrzostwo:)

Dziękujemy, Dorota2106
Zrecenzowano: 9 września 2019

Her shey cox yuksek seviyyede idi. Cox peshakar ve gozel hiss bexsh edici bir yerdi.

Bardzo polecam.

Tak ze Pani recepcjonistka jest bardzo miła , napewno się wrócę .

Dziękujemy, emink1313
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ! fantastyczne miejsce, świetna obsługa ! Masaż wspaniały ! Na pewno wrócę tu ze znajomymi ! :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, PawelB011
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta była przecudowna, panie od samego wejścia sprawiają że czujesz się jak w niebie. Masaż idealnie relaksujący, polecam jako prezent na każdą okazję, a najlepiej dla siebie samego ☺️
Pozdrawiam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019