“Świetne miejsce ”
Pasta i Basta Cafe — recenzja

Pasta i Basta Cafe
Zamów online
Nr 28 wśród 116 Kawa i herbata (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa. Sympatyczny lokal. Dla rodziny idealny. Z pewnością tam wrócimy. Polecam.

Dziękujemy, Paweł C

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ponownie potwierdziliśmy jakość Pasta i Basta. Fantastyczne (!!!) mule w sosie pomidorowym na ostro (nie za ostro, ale ostro, w sam raz ostro), równie przesmaczne mule w białym winie i przepyszne spaghetti z mulami (makaron jak trzeba, delikatny, acz zdecydowany smak). Jakość jedzenia znacznie, znacznie powyżej średniej.
Obsługa kompetentna, właściciel przemiły i daje się wciągnąć do rozmowy, wnętrze włosko-sympatyczne.
Szczerze - czego więcej chcesz?

Dziękujemy, Meekooky
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Spragniona miejsca z klimatyzacją w najgorętszym dniu czerwca trafiłam do Pasta i Basta na wieczorek z koleżanką.
Spróbowałyśmy chłodnika, który miał mieć włoski 'twist' - ale niestety nie miał. Mimo to był smaczny.
Do tego była pizza capricciosa - poprawna, ale dla mnie za mało wyrazista.
Bardzo sympatyczna obsługa dbająca o nas, o napoje itp.
Przyjemne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi kiedy jedzenie nie ma grac głównej roli.

Dziękujemy, monikahal
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

jako że mieszkałem niedaleko, skuszony recenzjami udaliśmy się rodziną do tej restauracji na kolację. jedzenie dobre, atmosfera i obsługa taka sobie, raczej bym tam nie przyszedł drugi raz. myślałem wziąć deser ale jakoś w trakcie pobytu ochota mi przeszła..

Dziękujemy, art2d
Zrecenzowano 26 maja 2019

Dość ciekawa włoska knajpka ze sporym wyborem past i pizzy. Tagliatelle w sosie borowikowym podane ze szparagami i zielonym groszkiem byłoby pyszne gdyby nie nadmiar soli w daniu. Również dwie inne pasty, które próbowaliśmy miały ten sam mankament. Ale duży plus za sprawną obsługę. Dziewczyny są na medal :). Łazienka niestety odstrasza. No i skąd pomysł na pielmieni we włoskiej knajpie. Czyżby kucharz był Gruzinem?

Dziękujemy, 2Millen

Pasta i Basta Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pasta i Basta Cafe? Podziel się wrażeniami!