Warszawa

“Nazwa idealna!”
Bosko TuThai — recenzja

Bosko TuThai
Nr 1 154 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)

Wspaniełe miejce na mapie kulinarnej pragi-północ! Absolutnie warte polecenia! Bywam tam minimum raz w miesiącu, bo jakież to było dla mnie zaskoczenie, że jest miejsce spokojniejsze, równie klimatyczne a za razem tak samo smaczne... jak nawet w niektórych pozycjach lepsze niż kultowe warszawkie Thaisty... w sumie, lepiej by było nie chwalić, żeby zawsze dostać stolik bez problemu, ale zasłużyli :) Promocje przez cały tydzień i super obsługa. Ogromny plus za prawdziwą ostrość i branie pod uwagę indywidualnych preferencji klienta.

Dziękujemy, 455marlenak

Pyszne jedzenie, pięknie podane. To pierwsza knajpa, w której poczułam smaki identyczne jak w Azji. Pad Thai bardzo dobry, to samo tajski klasyk z orzechami nerkowca, który przywodzi na myśl tajskie food markety.
Restauracja ma piękny kącik dla dzieci. Wystrój na 5+, idealne połączenie industrializmu z azjatyckim rozgardiaszem. Obsługa kelnerska dobra, ale jest jeszcze pole do poprawy.
Jedyne czego mogę się przyczepić, to lemoniada ananasowa; smakuje jak rozcieńczony syrop z ananasa w puszce. Zupełnie nieadekwatna do ceny, i po prostu niedobra.
W stałym menu jest strasznie mało dań ze smażonym makaronem. Może warto dodać którąś z pozycji z menu lunchowego?

Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji przypadkiem bo akurat chcieliśmy zjeść w Boskiej Włoskiej :) ponieważ nie było miejsca poszliśmy kilka kroków dalej i zawitaliśmy do Bosko TuThai i jak się później okazało to siostra pierwszej restauracji :)
Zamówiliśmy padthai z krewetkami i kurczakiem. Porcję są naprawdę duże i bardzo smaczne. Dodatkowo miła obsługa i ładne wnętrze.
Polecamy zarówno na obiad rodzinny z przyjaciółmi jak i randkę:)

Dziękujemy, szumisie
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przepyszne jedzonko w naprawdę rozsądnych cenach - kiedy nie było wina które chcieliśmy, sprzedano nam inne w cenie tamtego <3
Oprócz tego bardzo ciekawe położenie :D

Dziękujemy, gorskialan
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

To co doceniam to to, że danie bylo przygotowane dla mnie a nie nalane z wielkiego gara gotowej zupy jak w Thaisty przy placu Bankowym. Porcja w sumie niewielka (3 krewetki) w mojej zupie Tom Kha ale jaki smak i aromat! Nie do opisania. Wyczuwalne kawalki galgantu i ostra jak nalezy. Poprosilam o 3 papryczki i gdyby nie lemoniada nie pokonalabym tej ostrosci ;) Lemoniada doskonala w ogromnej szklanie. Troche slabo z organizacja w porze lunchowej. Ja mialam farta ale widzialam przy innych stolikach osoby niezadowolone z obslugi. Pani kelnerka nie dawala rady. To do porawy. Sam miejsce bardzo przyjemnie urzadzone i super opcja stolika na zewnatrz. Wroce z pewnoscia. Polecam.

Dziękujemy, VIKI1973VIKI

Bosko TuThai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bosko TuThai? Podziel się wrażeniami!