“Bosko TuThai”
Bosko TuThai — recenzja

Bosko TuThai
Nr 1 155 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przepyszne jedzonko w naprawdę rozsądnych cenach - kiedy nie było wina które chcieliśmy, sprzedano nam inne w cenie tamtego <3
Oprócz tego bardzo ciekawe położenie :D

Dziękujemy, gorskialan

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

To co doceniam to to, że danie bylo przygotowane dla mnie a nie nalane z wielkiego gara gotowej zupy jak w Thaisty przy placu Bankowym. Porcja w sumie niewielka (3 krewetki) w mojej zupie Tom Kha ale jaki smak i aromat! Nie do opisania. Wyczuwalne kawalki galgantu i ostra jak nalezy. Poprosilam o 3 papryczki i gdyby nie lemoniada nie pokonalabym tej ostrosci ;) Lemoniada doskonala w ogromnej szklanie. Troche slabo z organizacja w porze lunchowej. Ja mialam farta ale widzialam przy innych stolikach osoby niezadowolone z obslugi. Pani kelnerka nie dawala rady. To do porawy. Sam miejsce bardzo przyjemnie urzadzone i super opcja stolika na zewnatrz. Wroce z pewnoscia. Polecam.

Dziękujemy, VIKI1973VIKI
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia tajska w wydaniu 4+. Potrawy smaczne ale czegoś im brakuje. Pyszna lemoniada z trawą cytrynową. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna przy wyborze dań. Polecam.

Dziękujemy, WaldemarGajos
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W bosko tuthai byliśmy nie pierwszy raz ale i nie ostatni. Wszystko nam smakowało

* Pyszny ramen- niestety wycofany z karty obecnie
* Bardzo smaczne zupy próbowaliśmy już prawie wszystkich
* Obsługa czasami nie daje rady w wieczorne sobotnie dni - w tygodniu zaś wszystko na dobrym poziomie
* Jeden minus za to że na 7 wizyt w tym miejscu ani razy nie był dostępny deser z mango ( wiec nie rozumiem po co jest w karcie )
* Drugi minus telefonicznie chcieliśmy zamówić ramen okazało się że dawno w karcie go nie ma - na Facebooku stare menu
* Fajne klimatyczne miejsce , w tym sezonie dużo stolików na dworzu, w lokalu jedna ściana otwierana na lato - dodaje to klimatu i dużo przyjemniej spędza się czas w tej restauracji

Ogólnie polecam

Dziękujemy, p_nika
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Oboje z mężem jesteśmy fanami tajskiej kuchni, więc postanowiliśmy wybrać się do Bosko TuThai - już od wejścia poczuliśmy się jakbyśmy znaleźli się w Tajlandii - wystrój rewelacyjny, delikatna muzyka w tle, na środku restauracji przeszklona kuchnia - widać było pracę kucharzy - zupełnie jak na ulicach Tajlandii :)
Obsługa kelnerska bardzo sympatyczna, potrafiła doradzić.
Zamówiliśmy sobie czerwone curry i kurczaka generała Tso - zanim dostaliśmy nasze dania na stół wjechało czekadełko w postaci chipsów krewetkowych.
Dania spore i bardzo estetycznie podane,Ci bardziej głodni dadzą radę zjeść wszystko :)
Bardzo polecam to miejsce i na pewno jeszcze tam wrócę :)

Dziękujemy, katiesoul

Bosko TuThai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bosko TuThai? Podziel się wrażeniami!