GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

Nowoczesny escape room

Zrecenzowano: 5 września 2019
TomBudzyn

Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo fajne i ciekawe miejsce na spędzenie czasu z dzieciakami. Takie pokoje jak Space Wars i Labirynt Minotaura szczególnie przypadną do gustu dzieciom. Bardzo ładnie wykonane pokoje i ciekawe, często nie łatwe łamigłówki dostarczą wiele dobrej i inteligentnej zabawy. Naprawdę warto spróbować.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, TomaszKarpinski
Zrecenzowano: 5 września 2019

Jeśli dotychczas słysząc "escape room" widzieliście w wyobraźni jakiś garaż albo stary dom bądź mieszkanie, to Game Over Escape Rooms Warszawa zmieni wasze wyobrażenia. Nowe i nowoczesne miejsce, no i przede wszystkim super pokoje. Byłem w dwóch, wybieram się do jeszcze dwóch. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, TomBudzyn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GAMEOVER_Warszawa, Owner, GAME OVER Escape Rooms - WarszawaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za dobre słowo i czekamy na kolejne spotkanie!

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Zaczynając od początku, czyli od wyglądu przestronnej recepcji, miejsce robi bardzo dobre wrażenie. Ale najważniejsze są pokoje. Z czterech, które możemy tu odwiedzić, głównie ze względu na dzieciaki znajomych, wybraliśmy 2. Space Wars i Labirynt Minotaura. Pierwszy z nich jest super zabawą w statku kosmicznym, który naprawdę wygląda jak statek kosmiczny. Efekt potęguje ścieżka dźwiękowa, w którą wplecione są dźwięki jakie pewnie wydają statki płynące w kosmosie. Ciekawe zagadki oparte głównie na zabawie ekranami, joystickami, klawiaturami w nawet światłami. Bardzo przyjemny pokój, który kończymy prawdziwą strzelanką!
Labirynt Minotaura to pokój zupełnie inny, jeśli chodzi i o czas toczącej się historii i o zastosowane rozwiązania dotyczące otwierania kolejnych zagadek. Ten pokój jest bardzo tradycyjny. Wśród mnogości zadań są przede wszystkim logiczne (jedna z nich jakby dwustopniowa, sprawiła nam sporo trudności) ale znajdzie się i coś zręcznościowego (wymagającego cierpliwości i precyzji). Moim zdaniem pokój trudny ale bardzo przyjemny i dający dużo frajdy. Miejsce i pokoje godne polecenia.

Dziękujemy, Remfix
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GAMEOVER_Warszawa, Owner, GAME OVER Escape Rooms - WarszawaOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dziękujemy i do zobaczenia!

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność zagrania w jednym z czterech pokoi - Labiryncie Minotaura. Od początku zachwycił nas wystrój pokoju, dopracowane detale i klimat panujący we wnętrzu.

W całym lokalu jest niezwykle przyjemnie, czysto i elegancko.
Miejsce na pewno do polecenia rodzinie i znajomym przez wzgląd na dopracowane, dość trudne pokoje i przemiłą obsługę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, iga010
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GAMEOVER_Warszawa, Owner, GAME OVER Escape Rooms - WarszawaOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2019

Dziękujemy za opinię! To bardzo miłe otrzymywać tak dobre recenzje. Zapraszamy ponownie. Przed Wami jeszcze dużo emocji!

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

W Game Over Escape Rooms byłam w dwóch pokojach. Jeżeli chodzi i pokój Space Words to dla fanów Gwiezdnych Wojen miejsce obowiązkowe. Choć ja nie jestem fanem, ale miło spędziłam czas ze znajomymi . Od początku do końca robi wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, aniasekk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GAMEOVER_Warszawa, Owner, GAME OVER Escape Rooms - WarszawaOdpowiedź udzielona 3 czerwca 2019

Dziękujemy za recenzję i zapraszamy do pozostałych pokojów. Jesteśmy przekonani, że również Ci się spodobają.