Warszawa

“Rocznica”
Widokówka — recenzja

Widokówka
Zamów online
Nr 230 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania i obsluga super !
Zurek w chlebie to jedne z moich ulubionych dan.
Wuzetowka poprostu arcydzielo!

Dziękujemy, D7283BH_

Zrecenzowano 14 września 2019

Umówiłam się z koleżanką na kawę, w oczekiwaniu na nią przypadkiem trafiłam na tą restaurację. Wypiłam latte, kelnerka namówiła mnie na W-Z-tkę. I to był strzał w 10-tkę!
Wrócę, bo zaciekawiły mnie też pierogi z kaczką. Fajne, zaciszne miejsce z klimatem.

Dziękujemy, KSochaczewska
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa o minimalistycznym wystroju nie pozwala minąć jej obojętnie. Po wejściu jest tylko lepiej kubeczki smakowe rozpłyną się w rozkoszy smaku polskich dań, jak nigdzie indziej.
Każdy kto spróbuję dań w Widokówce, zamiast westchnień "Nie ma jak u mamy..." będzie recytował "Nie ma jak w Widokówce, na Warszawskiej starówce".
Z całego serca polecam.

Dziękujemy, podroznik_z_doskoku
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, WidokówkaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy za tak pozytywną recenzję! Bardzo nam miło, że nasze dania smakują jak u mamy ;) Polecamy się na przyszłość.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Przepysznie! Schab, pstrąg i gulasz..mniam! Do picia oranżada jak dawniej. Bardzo goraco polecam, porcje w sam raz :)

Dziękujemy, Martaz1986

Pani Marto, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Cieszymy się, że wszystkie dania były smaczne, a oranżada przywołała wspomnienia ;) Zapraszamy po raz kolejny.

Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie, bardzo dobre domowe obiady. Miejsce małe, przytulne ale bez problemu można udać się z rodziną. Polecana zasługują pierogi z kurkami, bryndzą i kaszą gryczaną. :)

1  Dziękujemy, Maciej S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, WidokówkaOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Panie Macieju,

cieszymy się, że spędził Pan u nas miły czas, a jedzenie smakowało, jak w domu ;) Zapraszamy z całą rodziną i przyjaciółmi.

Do zobaczenia!

Widokówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Widokówka? Podziel się wrażeniami!