“Długo i zimno”

Pizza Hut Warszawa Złote Tarasy
Nr 1 146 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Wybrana przez Ciebie restauracja Pizza Hut Warszawa Złote Tarasy - zapewnia pełną obsługę kelnerską. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się miłą atmosferą podczas posiłku. Nasi goście wybierają restauracje Pizza Hut na miejsce spotkań rodzinnych, imprezy urodzinowe, czy wyjścia integracyjne. Usiądź wygodnie i przygotuj swoją kartę lojalnościową programu MyPizzaHut. Nasi kelnerzy chętnie opowiedzą o menu Pizza Hut oraz programie MyPizzaHut i doradzą, co wybrać, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zajrzyj do nas koniecznie! Nasze pizze, makarony, zupy, przekąski i desery czekają na Ciebie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - dołącz już teraz do programu MyPizzaHut, zbieraj punkty i zamieniaj je na pyszne nagrody.

Nie jestem fanem amerykańskiej pizzy, ale okoliczności zmusiły mnie do wizyty w Pizzy Hut w Złotych Tarasach. Wybrałem średnią Americanę. Niestety - choć wyszedłem z lokalu najedzony, to z dwiema wątpliwościami. Czas oczekiwania na kelnera wyniósł 25 min. (obłożenie sali wynosiło ok. 50%) a na samą pizzę kolejne 40 min. Dostarczona pizza (najpierw podano mi złą pizzę) była ledwo letnia, ale czas już gonił, więc nie zgłosiłem uwag. Smak - w porządku. Słowem: rozczarowanie.

Dziękujemy, danielekc

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce, dobra obsluga, pyszna pizza (zwlaszcza wersja pan), polecam fanom amerykanskiej kuchni

1  Dziękujemy, Ola C
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jestem zachwycony swoją wizytą w tym miejscu. Pizza oraz makarony rewelacyjne, obsługa bardzo sympatyczna. Z pewnością będę odwiedzać lokal częściej!

1  Dziękujemy, lukasz_we
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Ja to sb lubię np coś czasami zjeść tak dobrze i dużo to idę wtedy to pizza hut np bo tam można zjeść dobrze i dużo a ja tak lubię.

1  Dziękujemy, Krzysztof N
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo pozytywna, pizza podana w krótkim czasie oraz pełna kultura ze strony obsługi. Jedzenie bardzo smaczne w przystępnej cenie. Idealne miejsce na pizzę w centrum Warszawy.

1  Dziękujemy, Travelboy37

Pizza Hut Warszawa Złote Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Hut Warszawa Złote Tarasy? Podziel się wrażeniami!