“Dobrze, że tu jest”
Restauracja Głodomory — recenzja

Restauracja Głodomory
Nr 1 605 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019

Wczoraj wieczorem skusiła nas kolejna - tym razem tak nieodległa od naszego mieszkania - lokalizacja Głodomorów. Już kilkakrotnie gościłem w tej restauracji na Żoliborzu i za każdym razem było z klasą. Dobra polska kuchnia, rozsądne ceny, sprawna obsługa. Kolejna lokalizacja jest na ul. Gagarina, ale tam jeszcze nie byłem. Wczorajsza kolacja miała rocznicowy charakter. Ryba zębacz w sosie grzybowym z kurek - spora i smaczna porcja. Spoza karty wzięliśmy kaczkę pieczona na buraczkach i żurawinie . Kaczka była smaczna, dobrze wypieczona. Dodatki świetnie do niej pasowały. Chętnie tu wrócę, bo jest szansa na dobre ryby i rozmaite pizze. Warto zauważyć, że Głodomory i Da Aldo - włoska pizzeria maja wspólnego właściciela, a tu nawet wspólną przestrzeń. Jest szansa na melanż polskich i włoskich smaków. Wrócimy tu na pewno.

1  Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Sympatyczny lokal w sercu Mokotowa.Ładny wystrój.Latem ogródek(choć tuż przy ulicy, dosyć głośno).Smaczne pizze.Dobra lemoniada.Miła obsługa.Ceny przystępne.Polecam!

1  Dziękujemy, Grzegorz R
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza super, gnocchi bardzo dobre. Miła obsługa i dobra infrastruktura. Ceny odpowiednie do standardu

1  Dziękujemy, jarekd2018
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji zamówiliśmy pizzę. Jest rewelacyjna! Dodając świetna obsługa, mily klimat - można z całego serca polecić!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 687bartoszw

Restauracja Głodomory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Głodomory? Podziel się wrażeniami!