“Przepyszne jedzenie, oryginalne polaczenia”

Śródmieście Południowe
Nr 24 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Oddajemy w Wasze ręce nowe wyjątkowe miejsce w warszawie. Dumni z tego co nasze dbamy o tradycje ale chcemy ją zreinterpretować.Jesteśmy ambitni I wnikliwi ale to nie przeszkadza nam bawić się kuchnią.Zawsze będziemy ja eksplorować.Nasza kuchnia opiera się na lokalnych i regionalnych produktach ,ale inspiruje nas cały świat.

Pyszne jedzenie, nietypowe polaczenia, najlepsze policzki wieprzowe, jakie jadlam dotychczas ;). Oprocz wysmienitej kuchni, bardzo mila obssluga i przyjemny chilloutowy wystroj

Dziękujemy, 333milas

Wczoraj obchodziliśmy tam urodziny z dziećmi i wnukami. Wspaniała atmosfera, dzieci zajmowały się same sobą mając do dyspozycji kącik, jakiego trudno szukać w innych miejscach, jedno z niemowląt spało w kameralnym pokoju obok. Kuchnia wyśmienita, wyszukana i smaczna, nawet celiakowcy i matki karmiące wyszły syte. Dziękujemy, wrócimy!

Dziękujemy, platann

Bardzo miłe i przytulne miejsce, fajny klimat żeby zabrać rodzinę na obiad. Jedzenie pierwsza klasa! Tatar palce lizać! Miła obsługa, czysto, atmosfer lokalu bardzo przyjemna!

Dziękujemy, Katarzyna P

Bardzo przyjemna restauracja z niebanalną kuchnią i bardzo miłą obsługą. Kącik dla dzieci z animacją w niedzielę daje możliwość spokojnego zjedzenia obiadu. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, kubakapl

Jedzenie rewelacyjne, cenowo przystępnie, obsługa niesamowita.
Kulinarny orgazm, nic więcej nie trzeba dodawać!

Dziękujemy, Krzys_Krzysztof

Śródmieście Południowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śródmieście Południowe? Podziel się wrażeniami!