“Cudownie!”

Śródmieście Południowe
Nr 23 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Oddajemy w Wasze ręce nowe wyjątkowe miejsce w warszawie. Dumni z tego co nasze dbamy o tradycje ale chcemy ją zreinterpretować.Jesteśmy ambitni I wnikliwi ale to nie przeszkadza nam bawić się kuchnią.Zawsze będziemy ja eksplorować.Nasza kuchnia opiera się na lokalnych i regionalnych produktach ,ale inspiruje nas cały świat.
Zrecenzowano 15 września 2019

Wyśmienita obsługa, a kuchnia jeszcze lepsza! Serdecznie polecam, zarówno na wyjście ze znajomymi jak i z rodziną :)

Dziękujemy, Patrycja K

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulne wnętrze i kącik dla dzieci. Dzieciaki zachwycone animacjami, a my tym że mogliśmy spokojnie zjeść. Bardzo ciekawe menu, dania przepyszne i niepospolite. Menu dla dzieci również bardzo urozmaicone. Wisienka na torcie to przemiła obsługa, także chętnie będziemy odwiedzać to miejsce.

Dziękujemy, 12helenap
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Śródmieście ze znajomymi i z dziećmi w niedzielne popołudnie, strefa zabaw z animacją zajęła młodszą część naszej grupy, my delektowaliśmy się jedzeniem, wszystkie 4 zamówione dania główne były świetne! Bardzo dobre trufle jako dodatek do kawy;) obsługa, wnętrze i atmosfera bardzo bardzo przyjemne! Jedyny minus to brak dwóch dań z karty dla dzieci.

Dziękujemy, jacekxawery
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy tą restauracje na rodzinny obiad z polecenia znajomych i ... wiecie co ? Nie żałuje.
Restauracja okazała się 10/10.
Fenomenalna obsługa, podanie dan błyskawiczne, a na dodatek jedzenie przepięknie wygląda na talerzu. Bardzo smaczne. Polecam ośmiornice i stek. Warto skusić się na lampkę wina.
Wystrój klimatyczny, domowy, ciepłe wnętrze.
Możliwość wcześniejszej rezerwacji stolików.
Rodzice byli zachwyceni całym pobytem w tej restauracji.
Warto tez wybrać się na randkę czy spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, Olazzz
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z rodzina i było bardzo pysznie i miło.
Lokal bardzo ładny, obsługa profesjonalna.
Wszystkie dania zrobione idealnie. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, piotrxstec

Śródmieście Południowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śródmieście Południowe? Podziel się wrażeniami!