Warszawa

“Obiad z przyjaciółmi i dziećmi ”

Śródmieście Południowe
Nr 132 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Oddajemy w Wasze ręce nowe wyjątkowe miejsce w warszawie. Dumni z tego co nasze dbamy o tradycje ale chcemy ją zreinterpretować.Jesteśmy ambitni I wnikliwi ale to nie przeszkadza nam bawić się kuchnią.Zawsze będziemy ja eksplorować.Nasza kuchnia opiera się na lokalnych i regionalnych produktach ,ale inspiruje nas cały świat.
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulne wnętrze i kącik dla dzieci. Dzieciaki zachwycone animacjami, a my tym że mogliśmy spokojnie zjeść. Bardzo ciekawe menu, dania przepyszne i niepospolite. Menu dla dzieci również bardzo urozmaicone. Wisienka na torcie to przemiła obsługa, także chętnie będziemy odwiedzać to miejsce.

Dziękujemy, 12helenap

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Śródmieście ze znajomymi i z dziećmi w niedzielne popołudnie, strefa zabaw z animacją zajęła młodszą część naszej grupy, my delektowaliśmy się jedzeniem, wszystkie 4 zamówione dania główne były świetne! Bardzo dobre trufle jako dodatek do kawy;) obsługa, wnętrze i atmosfera bardzo bardzo przyjemne! Jedyny minus to brak dwóch dań z karty dla dzieci.

Dziękujemy, jacekxawery
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy tą restauracje na rodzinny obiad z polecenia znajomych i ... wiecie co ? Nie żałuje.
Restauracja okazała się 10/10.
Fenomenalna obsługa, podanie dan błyskawiczne, a na dodatek jedzenie przepięknie wygląda na talerzu. Bardzo smaczne. Polecam ośmiornice i stek. Warto skusić się na lampkę wina.
Wystrój klimatyczny, domowy, ciepłe wnętrze.
Możliwość wcześniejszej rezerwacji stolików.
Rodzice byli zachwyceni całym pobytem w tej restauracji.
Warto tez wybrać się na randkę czy spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, Olazzz
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z rodzina i było bardzo pysznie i miło.
Lokal bardzo ładny, obsługa profesjonalna.
Wszystkie dania zrobione idealnie. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, piotrxstec
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Weszliśmy trochę przypadkiem, ale to był dobry wybór. Byłem wprost zachwycony ośmiornicą. Bardzo dobra była też zupa rybna. Świetny serwis, bardzo miło urządzone miejsce i elegancki, ale przytulny klimat którego się nie spodziewałem. Pozdrawiam!

Dziękujemy, Piotr K

Śródmieście Południowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śródmieście Południowe? Podziel się wrażeniami!