“Przepyszne dania”

Śródmieście Południowe
Nr 24 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Oddajemy w Wasze ręce nowe wyjątkowe miejsce w warszawie. Dumni z tego co nasze dbamy o tradycje ale chcemy ją zreinterpretować.Jesteśmy ambitni I wnikliwi ale to nie przeszkadza nam bawić się kuchnią.Zawsze będziemy ja eksplorować.Nasza kuchnia opiera się na lokalnych i regionalnych produktach ,ale inspiruje nas cały świat.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy tą restauracje na rodzinny obiad z polecenia znajomych i ... wiecie co ? Nie żałuje.
Restauracja okazała się 10/10.
Fenomenalna obsługa, podanie dan błyskawiczne, a na dodatek jedzenie przepięknie wygląda na talerzu. Bardzo smaczne. Polecam ośmiornice i stek. Warto skusić się na lampkę wina.
Wystrój klimatyczny, domowy, ciepłe wnętrze.
Możliwość wcześniejszej rezerwacji stolików.
Rodzice byli zachwyceni całym pobytem w tej restauracji.
Warto tez wybrać się na randkę czy spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, Olazzz

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z rodzina i było bardzo pysznie i miło.
Lokal bardzo ładny, obsługa profesjonalna.
Wszystkie dania zrobione idealnie. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, piotrxstec
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Weszliśmy trochę przypadkiem, ale to był dobry wybór. Byłem wprost zachwycony ośmiornicą. Bardzo dobra była też zupa rybna. Świetny serwis, bardzo miło urządzone miejsce i elegancki, ale przytulny klimat którego się nie spodziewałem. Pozdrawiam!

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Cudowny wieczór z przyjaciółką w restauracji Śródmieście Południowe to nie tylko nasze długie rozmowy ... to również miły czas przy gustownej mieszance smaków zaproponowanej przez obsługę kolacji z różnymi rodzajami wina, obsłudze na top poziomie i uroczym ciepłym wystroju wnętrza...aż chce się wracać. Gratulacje. Wspaniała restauracja.

Dziękujemy, uaga7808
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Klimatycznie, domowo, przytulnie, smacznie, a jednocześnie wykwintnie, komfortowo, obsługa na najwyższym poziomie,czytająca w myślach.
Wracam na pewno i polecam!!

Dziękujemy, Bywaj

Śródmieście Południowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Śródmieście Południowe? Podziel się wrażeniami!