Warszawa

“Przykre, ale prawdziwe...”
Bangkok soi — recenzja

Bangkok soi
Zamów online
Nr 1 772 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019

Z przykrością, bo nie często zdarza mi się pisać negatywną opinię, niestety dziś to czynię.

To moje drugie podejście do lunchu w tym punkcie gastronomicznym i drugi raz to pomylka. Jest różnica... druga wizyta była gorsza od pierwszej.

Zupa z wołowiną to miska niby bulionu, ale bulionem bym tego nie nazwał... raczej wodą z tłuszczem i dużą iloscią łodyg pietruszki.

Absolutna pomyłka do tego ceny bardzo wysokie przy bardzo małych porcjach. Do tego brak znajomości menu (a karta zawiera tylko kilka pozycji) przez panią obsługującą kasę. Na zadane pytanie czy zupa to świeże warzywa zalane bulionem usłyszałem odpowiedź twierdzącą. Tak warzywa była... gotowana marchewka i łodygi pietruszki.

Dziękujemy, AndrewWojFil

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skromne miejsce w centrum, jedna z multum opcji w okolicy, a kuchnia bardzo dobra, nie odbiega od tajskiej w Tajlandii, solidnie doprawiona, przypominają się wakacyjne smaki i aromaty.
Porcje w sam raz, ceny przystępne.
Na lunch, polecam!

Dziękujemy, luckie79
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam wszystkim miłośnikom kuchni wschodu. Jadałem w wielu miejscach i to urzekło mnie bardzo. Jest to jedno z lepszych miejsc w Warszawie serwujące prawdziwą tajską kuchnię. Z zewnątrz wygląda niepozornie, a wręcz nie zachęca do jedzenia. Czułem pewien niepokój zamawiając w tym miejscu jedzenie. Moje obawy zniknęły w chwili spróbowania pierwszych kęsów zamówionych dań. Wszystkie potrawy smakowały wyśmienicie, ale moim faworytem jest boczek. Dowiedziałem się, że jest to popisowe danie tego miejsca i zawsze jest dostępne, nawet, jeśli go nie ma w karcie. Nigdy nie jadłem czegoś podobnego. Teraz już wiem, że warto wracać w to miejsce.

1  Dziękujemy, Tomi_Luli
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Boczek w tajskiej bazylii rozpływał się w ustach i smakował nieziemsko. Duży plus za dodatkowe orzeszki ziemne i sos rybny na stole. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, micha_mA5444GH
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce, z rewelacyjnym jedzeniem. Curry smakowało identycznie jak w Tajlandii! Wczoraj byliśmy po raz pierwszy, ale na pewno wrócimy nie raz. Karta jest bardzo krótka i zmienia się co dwa tygodnie. Serdecznie polecam!

1  Dziękujemy, Tabs86

Bangkok soi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bangkok soi? Podziel się wrażeniami!