“Niesamowity pomysl”
Soup Culture — recenzja

Soup Culture
Nr 606 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)

Niesamowity pomysl z tymi zupkami. Wszystkie przesmaczne. Czuje sie bardzo dobra jakosc produktow. Cos pysznego.

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Angelika S, Właściciel, Soup CultureOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Piękne dzięki za docenienie! Staramy się bardzo. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Zdecydowanie opłacało się jechać na zupę przez całe miasto! Sama nie wiem czy bardziej smakowała mi zupa czy kubek (żółty) :) Zupa pomidorowa z żółtym serem przepyszna. Kubeczek - szok, w życiu nie jadłam tak pysznego naczynia :D Przemiła obsługa!

Dziękujemy, zuu88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Angelika S, Kierownik ds. PR, Soup CultureOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Pięknie dziękujemy! <3

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

W sumie to nigdy nie przepadałem za zupami, bo wolałem główne dania obiadowe, które można gryźć jak człowiek (ziemniaczki na przykład z sadzonymi jajkami i mizerią - po prostu czuć rześki smak wiosny).
O czym to ja? Aaaaa. Soup Culture.

Któregoś pięknego dnia odwiedziłem to miejsce i zakochałem się. To nie jest zwykła zupa, to jest styl życia. A serowa? Opus magnum nie tylko tego przybytku, lecz również wszystkiego zupowego, co w życiu jadłem.

Smakuje jak nogi Jezusa; niczym powrót matki z wywiadówki, gdy nie miała o co się do Ciebie przyczepić; jak przejazd niczym Frog przez środek Warszawy lub po prostu jak pociąg PKP, który się nie spóźnia i przyjeżdża na czas, gdy stoisz sam w deszczu na jakimś peronie w Wałczu*, na którym nie ma dachu. Słowem: coś niesamowitego. I jeszcze kubek możesz zjeść.

* w sumie to nie wiem, czy w Wałczu peron ma dach, czy nie (pewno ma), ale jakoś tak mi pasowała ta nazwa tutaj.

Dziękuję za uwagę. Rzadko pisze recenzje miejsc, dlatego zamiast iść do pobliskiego Maczka lub Kentaki Frajd Czikena i jeść śmieci, idź do Soup Culture i osiągnij nirvanę z zupą w ręku.

1  Dziękujemy, kroljulianxiii
Zrecenzowano 31 maja 2019

Nie jestem wegetarianką, ale uwielbiam zupy. Wszystkie! Myślałam, że większość zup już próbowałam, a Soup Culture mnie co tydzień zaskakuje. Mają w swojej ofercie zupy niepowtarzalne, a przy tym pyszne i zdrowe. Można je wcinać bez wyrzutów sumienia. A do tego te kubeczki...mmmniam! Potrafili zrobić z fast fooda coś zdrowego i pozbawionego plastiku <3

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Paulina W
Zrecenzowano 31 maja 2019

Wspaniałe miejsce! Dałabym się pokroić za ich zupę serową:)
Porcje są świetnie zbilansowane, nie za duże, nie za małe i przede wszystkim przygotowane ze świetnej jakości składników, a na to zwracam największą uwagę.
Polecam!

1  Dziękujemy, Anna K

Soup Culture — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soup Culture? Podziel się wrażeniami!