Warszawa

“Kolacja w poniedzialek”
B52 — recenzja

B52
Nr 1 282 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Wpadliśmy na kolację w poniedziałek, padło na burgery - danie bardzo smaczne - odpowiedni stopień wysmażenia taki jak zamawialiśmy, lokal nowoczesny fajny wystrój, miła obsługa - karta dość bogata - wpadniemy popróbować innych dań

Dziękujemy, zorro128

Polecam to miejsce bardzo super jedzenie można zjeść super śniadanie, lunch też pycha!!! Mega fajne deski z owocami morza a do tego winko lub koktajl !!!

Dziękujemy, eee444
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce już ok.10 razy i nigdy nie zawodzą.Czasem są niewielkie - jednak wszyscy bardzo się starają, aby klient dobrze się czuł.Jedzenie jest super bez względu na to czy to śniadanie, lunch czy danie z karty.Wystrój jest na 5+ i do tego pyszne drinkiobsługa
Napewno odwiedzimy jeszcze nie raz

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Pyszne śniadania, bardzo miła obsługa i przyzwoite ceny. Polecam zestaw past - dla mnie najlepsza była ta z grillowanych warzyw.

Dziękujemy, Danka D
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Witam,
na początku było wspaniale!!! Pyszne jedzenie podane z finezją smaku i estetyki. Dzisiaj to zwykła restauracja jakich pełno. Przeciętność. A LATEM BRAK KLIMATYZACJI I WENTYLACJI!!! Z czym do ludzi?! Miernie.

Dziękujemy, Artur S

B52 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w B52? Podziel się wrażeniami!