“Tylko dla ludzi z pojemnym brzuszkiem 😊”
ŻEBRA i KOŚCI — recenzja

ŻEBRA i KOŚCI
Nr 1 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: NOWOCZESNA KUCHNIA POLSKA I EUROPEJSKA w naszej restauracji znajdziesz wybór wolno pieczonych żeber wołowych, wieprzowych, jagnięcych, steki z sezonowanej na sucho wołowiny, nasze mięsa serwujemy z pieca węglowego typu Mimbrasa, dzięki temu posiadają one unikalny smak i aromat, do tego wybór win i doskonałych koktajli od Raula.

Do restauracji zawitalismy na kolację spragnieni zjedzenia dobrych żeberek, trafiliśmy pod opiekę kelnera Marka który wykazał się pełnym profesjonalizmem. Cała obsługa odbyła się bardzo sprawnie i w miłej atmosferze Ceny pomimo iż, dość wysokie, to porównując je do wielkości porcji (moje żeberka wołowe miały około 750g plus do tego dodatki) nie wygląda to już tak źle żeberka jak i kaczka same w sobie przygotowane genialnie, mięso praktycznie samo obchodziło od kości, było soczyste i bardzo chude (co dla mnie jest dużym plusem). Konfitura z cebuli podana do żeberek wyśmienita, jedyne do czego mogę się przyczepić to sosy, wszystkie 3 posiadały słodkawy owocowy posmak co dla mnie fana ostrego i wyrazistego jedzenia nie przypadło do gustu (sosy można wybrać czego nie zrobiłem więc zapewne to moja wina )

Podsumowując, polecam miejsce jak i kelnera Marka, Napewno zawitamy ponownie gdy tylko nabierzemy ochoty na najlepsze żeberka w stolicy

Dziękujemy, Krzysiek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Manager, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Wow! Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą opinie na temat naszej restauracji. Doceniamy ten fakt, a także jesteśmy bardziej, niż szczęśliwi, że wszystko Wam smakowało! To dla nas największa radość i satysfakcja. Przesyłamy także pozdrowienia od Marka, który liczy ze prędko wrocicie w nasze skromne progi!

Miła stylowa restauracja. Jedzenie i obsługa ok.
Jadłem i polecam carpaccio, t-bon, żebro wołowe, żurek,
Minusy:
1. Małe stoliki. Mam 194 i było trochę ciasno. Zwłaszcza ze lubię zamówić kiła potraw i napojów.
2. Toaleta jedna koedukacyjna.
3. Ceny troszkę za wysokie. Może to specyfika Warszawy?
4. Żurek smaczny ale to nie typowy żurek a podpłomyki na czekaselko to nie podpłomyki.

Dziękujemy, kilerpl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Właściciel, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witam, cieszymy się bardzo, że panu smakowało, co do żurku to faktycznie nie jest to typowy żurek ponieważ dodajemy do niego grzyby, dziękujemy z wizytę i zapraszamy ponownie!

Bardzo dobrze. Dużo, wysokiej
jakości mięso, ciekawy wystrój. Tak jak ma być. Pozdrawiamy Pana Marka

Dziękujemy, 903bartoszm

Samotny wypad - delegacja,usiadłem przy barze. Fantastyczny klimat, indywidualne podejście do klienta, barman mistrz, świetny kontakt z całym personelem. Drinki na życzenie, z historią, pełen profesjonalizm. Potrafią zrobić z kolacji WYDARZENIE. Tatar siekany (!) - rewelacja, z pudrem truflowym. Polecam, wrócę niechybnie.

1  Dziękujemy, Michał L

Żeberka raczej kojarzą się z chłopskim jadłem, dzika atmosfera i takim sobie jedzeniem. W zebra i kości mamy wszystkie przeciwieństwa tego co właśnie wymieniłam. Przystawki a szczególnie grasica i tatar po prostu zniósł nas z nóg. Przemiła była obecność kucharza który to dla nas przygotował. A żeberka wołowe na poziomie królewskiego dania. Cudne miejsce. Pan Marek jest genialna osoba. Przemily i bardzo pomocny. Aż żałuję że nie mieszkamy w Warszawie, bo byśmy często to miejsce odwiedzali.

Dziękujemy, Marta Z

ŻEBRA i KOŚCI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ŻEBRA i KOŚCI? Podziel się wrażeniami!