“Rewelacja”
ŻEBRA i KOŚCI — recenzja

ŻEBRA i KOŚCI
Nr 1 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opis: NOWOCZESNA KUCHNIA POLSKA I EUROPEJSKA w naszej restauracji znajdziesz wybór wolno pieczonych żeber wołowych, wieprzowych, jagnięcych, steki z sezonowanej na sucho wołowiny, nasze mięsa serwujemy z pieca węglowego typu Mimbrasa, dzięki temu posiadają one unikalny smak i aromat, do tego wybór win i doskonałych koktajli od Raula.

Rewelacyjne jedzenie podane przez rewelacyjną obsługę, Marek pilnował żeby niczego nam nie brakowało.

Dziękujemy, 222kacpera
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Owner, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wybranie naszej restauracji, a także przekazujemy najserdeczniejsze pozdrowienia od Marka, który ma nadzieje - tak samo jak Ty - że prędko wrócisz w nasze skromne progi razem z rodziną/przyjaciółmi, a nawet sam na szybkie kulinarne eksploracje!

Genialne jedzenie, przemila obsluga, idealna lokalizacja! Kazdy miesozerca powinien odwiedzic to miejsce!

Dziękujemy, KaC172

Dziękujemy za opinie i to jeszcze tak pochlebną! Cieszymy się z Twojego szczęścia po wizycie w naszej restauracji! Do prędkiego zobaczenia!

Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo polecam, byłem tam z moim znajomym. Jedzenie wyśmienite, a sam Pan Marek, który nas obsługiwał jest wcieleniem wszystkich cech jakie powinien mieć kelner w restauracji na takim poziomie. Niesamowicie pozytywny i uczynny człowiek. Ceny nie powalają z nóg, ale jedzenie już tak i to w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Dziękujemy, Kacper G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Owner, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Witaj Kacper! Dziękujemy, że zdecydowałeś się odwiedzić naszą restauracje i jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że doceniłeś nasze starania, a także wystawiłeś nam tak pochlebną recenzje. Mamy nadzieje, ze wrócisz do nas prędko!

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowo znalazłem to miejsce szukając czegoś pysznego do jedzenia.

Kiedy weszliśmy do budynku od razu poczuliśmy, zw jesteśmy w wyjątkowym miejscu. Od progu przywitał nas Pan Marek - wspaniały kelner. Choć to nie jest odpowiednie słowo... na czas tej wizyty stał się naszym przyjacielem, który świetnie się nami zaopiekował wysoka kultura, uprzejmość i profesjonalizm w każdym calu.

Wystrój oraz nastrój w lokalu dosłownie otula klienta. Usiadłem przy stoliku i podczas rozmowy poczułem ciepło za plecami. Odwróciłem się i zobaczyłem Szefa Kuchni, który na oczach klientów wykańcza dania piękne widowisko!

Co do dań - trudno opisać słowami, ale spróbuje.

Zamówiłem żeberka, Ona tatara. Tatar był przygotowany oczywiście na naszych oczach z pięknej sztuki wołowiny. Został przez Kucharza posiekany tak, że spokojnie można by podać go niemowlakowi. Idealny, pięknie podany z dodatkami tradycyjnymi przełamanymi m.in. pudrem z trufli.

Żeberka były zdecydowanie najlepsze jakich miałem okazję skosztować. Delikatne, pełne smaku. Nie tylko dzięki pysznym sosom, ale same w sobie. Do tego idealnie chrupiące frytki z batata. Wszystko komponowało się jak wybitne dzieło kulinarne, którym z resztą było.

Na deser wzięliśmy bezę. Mimo, że za nią szczególnie nie przepadamy. Została nam polecona przez Pana Marka. No i oczywiście, gdy myśleliśmy, że nic więcej nas nie zaskoczy, kosztując bezy, po raz kolejny rozpłynęliśmy się z wrażenia. Chrupiąca na zewnątrz i delikatna w środku, wspaniale uzupełniona sosem z pomarańczy. Po prostu pyszna i mimo, że nie jadam cukru nie potrafiłem się powstrzymać...

Na pewno wrócimy z ogromną radością i pewnością, że wizyta będzie udana.

Pozdrawiamy.

Dziękujemy, ketopuchatek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Owner, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Wow! Brak nam słów, aby ustosunkować się do Twojego powyższego wpisu. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i zachwyceni, że postanowiłeś poświęcić tyle czasu na pozostawienie powyzszej opinii! Bardzo dziękujemy za miłe słowa w kierunku kuchni, a także obsługi. Mamy nadzieje, że prędko do nas wrócicie, bo to była przyjemność gościć Was w naszych skromnych progach.

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z moich ulubionych restauracji.
Lemoniada cytrunowa pyszna nie za słodka .
Kaczuszka rozpływa się w ustach idealnie przyrządzona .
Sałata z winegret to klasyka gstunku i zawsze jest wyśmienita.
WOLNOPIECZONE żebra wołowe to specjalność tej restauracji. Mięsko pięknie odchodzi od kości, smakuje wyśmienicie. Do żeber dostaliśmy karmelizowana cebulę oraz 3 sosy. Jednym słowem petarda.
Obsługiwał nas pan Marek, który bardzo ładnie nas obsługiwał i pilnował by niczego nam nie brakowało.

Dziękujemy, licho_nie_spi1980
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Manager, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Cześć "Licho nie śpi"! Dziękujemy za pozostawiony komentarz, a także maksymalną ocene naszej restauracji. To dla nas ogromna przyjemność i radość, że wszystko Ci smakowało. Mamy nadzieje, ze prędko wrócisz w nasze skromne progi, aby spróbować pozostałych pozycji z karty.

ŻEBRA i KOŚCI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ŻEBRA i KOŚCI? Podziel się wrażeniami!