Warszawa

“Fantastyczna Restauracja”
ŻEBRA i KOŚCI — recenzja

ŻEBRA i KOŚCI
Nr 1 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: NOWOCZESNA KUCHNIA POLSKA I EUROPEJSKA w naszej restauracji znajdziesz wybór wolno pieczonych żeber wołowych, wieprzowych, jagnięcych, steki z sezonowanej na sucho wołowiny, nasze mięsa serwujemy z pieca węglowego typu Mimbrasa, dzięki temu posiadają one unikalny smak i aromat, do tego wybór win i doskonałych koktajli od Raula.
Zrecenzowano 4 września 2019

Super komplementy dla kucharza, nie wspominajac wspanialej obslugi, ktora zafundowala nam pani Karolina, przelal kelnerkapozdrawiaja Nela,Iza i Malgosia

Dziękujemy, Nelaponicka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Owner, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy Nela i zapraszamy Cię ponownie na kolejne kulinarne eksploracje w Żebra i Kości :)

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początek duży plus za tatara. Fajny serwis i smak. Niestety smak żeberek zabił zbyt intensywny sos. Na koniec ceny do jakości W mojej ocenie zbyt wysokie.

Dziękujemy, 872krystynan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Owner, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Cieszymy się, że smakował pani nasz tatar, jeśli chodzi o żeberka to trudno nam się odnieść do Pani komentarza bo serwujemy je z trzema sosami, które są podawane w osobnych sosierkach właśnie po to by, każdy doprawił sobie mięso do smaku według własnego gustu, nie polewamy mięsa sosem, jeśli, któryś sos nie smakuje to wystarczy go nie używać i delektować się smakiem samego mięsa. Dziękujemy z wizytę i serdecznie pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy zurek i margherite z lychee. Bardzo mila obsluga i atmosfera! Tatara kroja na zywo inie patrzac na palce :))

Dziękujemy, Ewa E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Manager, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo Ewo za szczerą opinie i cieszymy sie, ze wszystko Ci smakowało. Zaglądaj prosze do nas czesciej :)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, szczególnie polecam zebra wołowe które są tak fantastyczne ze aż ciężko opisać. Wrażenie tez robi kaczka, do której sos kucharz przygotowuje na sali. Poza tym klimatyczne wnętrze i świetni kelnerzy. Warto się wybrać

1  Dziękujemy, 445cezaryn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Owner, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dziękujemy Cezary nie tylko, że zdecydowałeś się wybrać naszą restauracje, ale także za pozostawioną opinie na temat naszej restauracji. Jesteśmy bardzo szczesliwi, ze wszystko Ci smakowało, a także doceniłeś nasz wystrój oraz obsługę. Zapraszamy Cię ponownie jak najszybciej na kolejne kulinarne eksploracje!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre żeberka. Szybko podane. Obsługa kelnerska bez zarzutu. Kelner Marek pomocny. Cena wysoka ale i porcja ogromną.

Dziękujemy, Masza C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ribsandbones, Manager, ŻEBRA i KOŚCIOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy Masza za tak miłe słowa i maksymalną ocene naszej restauracji! To dla nas ogromne szczescie, ze wszystko Ci u nas smakowało i mamy ogromną nadzieje, ze wrócisz do nas prędko po tzw. 'dokładkę"!

ŻEBRA i KOŚCI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ŻEBRA i KOŚCI? Podziel się wrażeniami!