“Podrabiana chińszczyzna”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
China Bistro
Zamów online
Nr 1 504 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019

Ani to chińskie ani smaczne. Wpadliśmy kiedyś, żeby zjeść coś w czasie pracy i okrutnie się zawiedliśmy.

Dziękujemy, Piotr D

Zrecenzowano 8 maja 2019

tak super dobre polecam kurczaka sezamowego odlot do tego zupa wonton mistrzostwo
surowka nie typowa jak na chińszczyzne ale bardzo dobra

Dziękujemy, DariuszZ245
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odkryliśmy to miejsce przypadkiem i bardzo przypadło nam do gustu. Potrawy są smaczne, świeżo robione i dość szybko podane. Nie ma ma do czego się doczepić ani pod względem jedzenie, ani obsługi. Polecam.

Dziękujemy, MichalWw56
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj grupą znajomych i każdemu smakowało, nie mam nic do zarzucenia. Jedzenie jest dobre, fajny dobór przypraw, przyzwoite porcje za uczciwie ceny. Poziom obsługi bardzo dobry.

Dziękujemy, Daniel M
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie całkiem smaczne, kucharz wykonuje dobra pracę. Odkąd byłem tu ostatni raz jedzenie znacznie się poprawiło, naprawdę bardzo dobra chińszczyzna, a ceny przystępne, lokal do polecenia.

Dziękujemy, Karol B

China Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w China Bistro? Podziel się wrażeniami!